kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


HellCrack Z11 Herní sluchátka - drátová (červená)

HellCrack Z11 Herní sluchátka - drátová (červená)
 • HellCrack Z11 Herní sluchátka - drátová (červená)
 • HellCrack Z11 Herní sluchátka - drátová (červená)
 • HellCrack Z11 Herní sluchátka - drátová (červená)
566 Kc
Sleva: 370 Kc
Začít: 22.03.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Chcete mít vždy náskok před protivníkem? Pak by vás mohla zaujmout herní sluchátka HellCrack Z11 , s kterými vám neunikne sebemenší detail. Náušníky zakryjí celé ucho, a vás tak nebude rušit okolí. S uzavřenou konstrukcí neuslyšíte okolní hluk a zvuk neprojde ven. Zvuk je izolovaný, čímž dochází ke zvýšení kvality a přenosuaudia, a vám tak neuteče sebemenší detail protivníkovy taktiky.

 Jack konektor slouží pro snadné připojení

Herní sluchátka  disponují kabelem s 3,5mm jack konektorem, díky čemuž je lze bez problému připojit k počítači i herním konzolím, jako například Xbox či Playstation. Ať už se rozhodnete sluchátka Niceboy propojit s jakýmkoliv zařízením, vždy budou okamžitě připravena k použití.

Flexibilní mikrofon

Pro kvalitní komunikaci s vašimi spoluhráči jsou sluchátka vybavena flexibilním mikrofonem s možností nastavení jeho polohy dle vaší potřeby. Sdílejte s vašimi kamarády zážitky z herní akce a nenechte se nijak omezovat.

 

 

Maximální komfort

Flexibilní hlavový most a ergonomicky tvarované polstrované náušníky se postarají o dokonalý komfort i během dlouhého hraní. Sluchátka dokonale sednou na vaše uši a vůbec netlačí, takže se budete moci plně soustředit na herní akci.

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  238 Ks
  Číslo článku
  holm3778
WebShop System