kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Automatic Sweeping robot -Robotický vysavač , bílý

583 Kc
Sleva: 372 Kc
Začít: 01.10.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Robotický vysavač Sweeping je kompaktní a lehké zařízení, které slouží k automatickému vysávání podlah. Jeho provozní hlučnost je přibližně 55 dB, což ho řadí mezi relativně tiché vysavače. S hmotností pouhých 250 g je velmi lehký a přenosný.

 

Doba nabíjení tohoto vysavače se pohybuje od 100 do 200 minut v závislosti na konkrétních podmínkách nabíjení. Po úplném nabití baterie může vysavač pracovat 20 minut. Kompaktní rozměry 180x180x54 mm umožňují vysavači pohybovat se i v místech s omezeným prostorem a na těžko přístupných místech.


Vysavač je napájen pomocí
USB, což znamená, že jej můžete připojit k různým zařízením s nabíjecím portem USB, jako je napájecí adaptér nebo počítač.

Robotický vysavač Sweeping je kompaktní, lehký a tichý vysavač, který je vhodný pro udržování čistoty podlah v menších místnostech.Bude vám skvělým pomocníkem v každodenním životě.

 

Balení obsahuje:

1 robotický vysavač
1 nabíjecí kabel

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  298 Ks
  Číslo článku
  holm3793
WebShop System