kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním

Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
 • Fochea Stolní ventilátor s dálkovým ovládáním
834 Kc
Sleva: 428 Kc
Začít: 27.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 • Energetická třída A+++
 • 10palcový ventilátor se 3 lopatkami a příkonem 38 W
 • ovládání pomocí dotykového displeje a dálkového ovladače
 • 3 provozní režimy, každý se 3 rychlostmi větru
 • Automatická horizontální oscilace 75°
 • Vertikální automatická oscilace 90°

Dotykový displej LED
Náš stolní ventilátor je vyroben z plastu ABS, který odolává vysokým teplotám, vodě a pádům. Dotykový displej a dálkové ovládání používají místo tradičních tlačítek vysoce kvalitní dotykové obrazovky, které chrání ventilátory a dálkové ovládání, snižují ztráty při dlouhodobém používání a prodlužují jejich životnost. Na LED displeji se zobrazuje režim ventilátoru a úroveň rychlosti větru, což ještě zvyšuje pohodlí při používání.

Dálkové ovládání
Dálkové ovládání umožňuje zapnout a vypnout ventilátor, zvolit provozní režim ventilátoru, rychlost proudění vzduchu a režim oscilace a nastavit dobu zapnutí a vypnutí.

12hodinový inteligentní časovač a předvolba
Když je ventilátor v pohotovostním režimu, stisknutím tlačítka "PRE-SET" nastavíte plánovaný čas zapnutí ventilátoru; když je ventilátor v provozu, stisknutím tlačítka "TIMER" zvolíte čas automatického vypnutí ventilátoru. Čas automatického zapnutí/vypnutí lze nastavit v rozsahu 1 až 12 hodin, přičemž při každém stisknutí tlačítka se čas prodlouží o 1 hodinu.

Horizontální a vertikální automatická oscilace
Náš oscilační ventilátor podporuje vertikální a horizontální automatickou oscilaci v rozsahu 90° a 75°. Pomocí dálkového ovladače nebo dotykového displeje jej můžete nastavit na vertikální nebo horizontální oscilaci, nastavit oscilaci v obou směrech současně a samozřejmě funkci oscilace vypnout. Můžete si tak vychutnávat klidný vánek při sezení na pohovce nebo v křesle.

3 provozní režimy a 3 rychlosti
Náš stolní ventilátor má 3 provozní režimy: každý režim má 3 rychlosti proudění vzduchu: lehkou, střední a silnou, celkem 9 proměnných rychlostí větru; maximální rychlost větru je 6,5 m/s; každá lopatka ventilátoru vytváří spirálovitý sloupec vzduchu, který cirkuluje vzduch v místnosti a vyrovnává teplotu v místnosti, čímž ji v tomto horkém létě udržuje chladnou.

Výkonný turbo ventilátor
Když je náš elektrický ventilátor v provozu, vytváří vítr spirálovitý sloupec vzduchu, takže vítr fouká koncentrovaněji a dál. Cirkuluje vzduch v interiéru, vyrovnává teplotu v místnosti a společně s klimatizací rychleji ochlazuje domov. V kombinaci s topením rychleji ohřívá domov. Ideální pro 30㎡ ložnice, kanceláře a obývací pokoje.

Nenechte se rušit
Náš ventilátor vydává při běžném provozu minimální hluk. I při nejvyšších otáčkách je hladina hluku nižší než 55 decibelů, což odpovídá průměrné řeči. V noci, v režimu spánku, je hladina hluku pouze 30 decibelů, což je velmi tiché a velmi vhodné pro spánek kojenců a dětí.

K dispozici ve všech ročních obdobích
ventilátor je malý pomocník pro váš domov. V létě udržuje teplo a rychleji ochlazuje váš domov klimatizací, v zimě zahřívá místnost topením a rovnoměrně vytápí, pomáhá také sušit oblečení v deštivém a vlhkém počasí.

Specifikace:

Velikost: 27*27*32 cm
Hmotnost: 2,5 kg
Materiál: Materiál: ABS plast.
Provozní parametry: motor na střídavý proud / 38 W / 50 Hz.
Provozní režim: normální / přirozený / spánek
Provozní rychlost větru: slabý / střední / silný.
Maximální rychlost větru: 6,5 m/s.
Časovač: 1-12 h
Provozní zvuk: max. Max. 55 dB.
Režim automatické oscilace: Vertikální 90° nahoru a dolů / Horizontální 75° doleva a doprava / Horizontální i vertikální.
Napájecí kabel 1,5 m

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  42 Ks
  Číslo článku
  holm8302
WebShop System