kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Homeland Silikonová víčka na nádoby 6 ks

Homeland Silikonová víčka na nádoby 6 ks
 • Homeland Silikonová víčka na nádoby 6 ks
 • Homeland Silikonová víčka na nádoby 6 ks
219 Kc
Sleva: 125 Kc
Začít: 02.11.2022   Do vyprodání zásob!
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Praktická elastická víčka pro uzavírání potravin, vhodná pro různé velikosti nádob. Udržuje potraviny, ovoce a zeleninu dokonale čerstvé. Opakovaně použitelné a snadno čistitelné.

 

Díky pružnému a tvarovatelnému silikonovému materiálu lze tuto sadu pokliček použít pro kulaté i hranaté hrnce. Dokonale těsní a pevně drží na místě , ať už se jedná o skleněné nádoby, zavařovací sklenice, hrnce nebo misky. Víčka se snadno udržují v čistotě a lze je použít nesčetněkrát, takže jsou mnohem úspornější a ekologičtější než například fólie. Nemusíte se bát, že obsah vylijete. Díky praktickým úchytům po stranách lze víka v případě potřeby snadno sejmout.

 

 

 

S těmito víčky je skladování potravin v kuchyni jednodušší.Už nemusíte hledat misku a její víčka, stačí vytáhnout silikonové víčko a potraviny můžete uložit do chladničky.

Z technických důvodů není možné vybrat konkrétní barvu výrobku, objednávce bude přiřazena náhodná varianta podle skladové dostupnosti.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm3570
WebShop System