kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ STŮL

 SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ STŮL
 • SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ STŮL
 • SKLÁDACÍ MASÁŽNÍ STŮL
4 238 Kc
Sleva: 2 876 Kc
Začít: 02.11.2022   Do vyprodání zásob!
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Masážní postel je vynikající nejen svým designem, ale i stabilitou a pohodlím, které postel poskytuje.Skládací masážní stoly uspokojují neustále rostoucí potřebu masérů, kteří hledají stabilní a designový, ale i pro přenos lehký masážní stůl.

Přenosné masážní stoly vyhovují zejména masérem, kteří masáže provozují v domácím prostředí, mají víceúčelové provozní prostory, ale vyvinuté byly především pro ty maséry a terapeuty, kteří pravidelně cestují za svými klienty.

Skládací masážní stůl  se snadno a jednoduše skládá, proto je vhodný i do menších místností, které se používají i pro jiné účely. Po použití masážního lehátka jej lze rychle složit a odložiť.Nielen pro maséry, kosmetičky, pedikuristov, ale i pro domácí použití.

Snadno se čistí olej na něm nezanechává skvrny.

Nabízí dostatečně velkou lehací plochu pro zákazníka. Velikost lehátka je možné rozšířit díky dodanému příslušenství - pomocí podložek pod ramena lze rozšířit do šířky

Masážní stůl je lehký vhodný pro přenášení. Dynamická nosnost masérského stolu (150 kg) je dostatečná iv případě těžších a vyšších pacientů. Díky neklouzavým gumovým nohám můžete masážní lůžko bezpečně postavit na jakémkoli podlaze

 

rozměry: 180 * 60 cm

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Google Termék Kategória
  2074
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm1316
WebShop System