kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Smart hodinky L16 PREMIUM - stříbrné

Smart hodinky L16 PREMIUM - stříbrné
 • Smart hodinky L16 PREMIUM - stříbrné
 • Smart hodinky L16 PREMIUM - stříbrné
3 500 Kc
Sleva: 2 042 Kc
Začít: 02.11.2022   Do vyprodání zásob!
farby:
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

L16 PREMIUM Smart Hodinky jako chameleón

Mění se s Vámi i s Vaším outfitem. Je jedno, na jakou příležitost se připravujete, hodinky na Vašem zápěstí měnit nemusíte. Naplno se přizpůsobí Vašemu stylu - ať už potřebujete klasický vzhled analogových hodinek nebo moderní sportovní design. Stačí, když si vyberete ze široké nabídky motivů ciferníku, doplníte ho vhodným vyměnitelným páskem (22mm) a můžete bez obav vyrazit za novými dobrodružstvími.

Dotykový displej IPS je příjemně velký, má velikost 1,3 "a má větší rozlišení než je obvyklé 360 x 360 pixelů a variabilní jas.

Motivový ciferník ke stažení, díky kterým dokážeme naše hodinky skutečně tvarovat dle vlastního vkusu. Seznam stránek ke stažení bude výrobce neustále rozšiřován.

Sportovní pomocník

Pro sportovce jsou k dispozici více režimů, kterými jsou chôdza.beh. Budete mít k dispozici hodnoty aktuálního tepu, ujeté vzdálenosti, spálených kalorií atd.

Zdravotní asistent

Monitoring zdraví - monitorování srdeční frekvencie. Hodinky Vás upozorní i na nedostatečnou aktivitu během celého dňa. Mají i monitoring spánku.

Praktické upozornění

Na základě spárování hodinek s mobilním telefonem Vám hodinky zobrazí přijaté zprávy, příchozí hovory a oznámení ze sociálních sítí. Notifikace tak budete mít přímo na ruce.

Ostatní

Můžete využít funkci budíku nebo vzdálené ovládání fotoaparátu a hudby.Počasie datum atd ...

Podporuje několik různých sportů včetně: běhu, chůze, cyklistiky atd. 

 

             Zaznamenává více dat při sportu:

 • vzdálenost
 • rychlost
 • puls atd

Dodává se také s mobilní aplikací (Android, iOS), kterou můžete použít na její nastavení a efektivnější používání. Některé funkce se dají používat bez jakýchkoliv dalších nástrojů, jako jsou krokoměr nebo měření srdečního rytmu, sportovní režimy. Shromážděné údaje mohou být později synchronizovány s mobilním telefonem nebo tabletem.

Kapacita baterie: 290mAh
Rozměry:
46 * 46 * 12 mm - řemínek: 236 mm
Bt. vzdálenost:
cca 10 m
Materiál obrazovky, design:
TFT, okrúhly

Obsah balenií:

 • 1 x smart hodinky
 • 1 x  speciální nabíjecí kábel
 • 1 x návod

Upozornenie: Všetky namerané údaje sú iba informačné a môžu sa líšiť od nameraných hodnôt profesionálnych prístrojov, preto ich nieje možné považovať za záväzné. Náramky poskytujú len približný pohľad na sledované hodnoty. Uvádzaná výdrž batérie je orientačná hodnota, ktorá závisí aj od intenzity používania a výkonu batérie.Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia.
Obrázky majú len informatívny charakter.
 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  Google Termék Kategória
  201
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm1347
WebShop System