kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


LJ-880 Anlan Automatická bezdrátová kulma na vlasy s nabíjením přes usb

LJ-880 Anlan Automatická bezdrátová kulma na vlasy s nabíjením přes usb
 • LJ-880 Anlan Automatická bezdrátová kulma na vlasy s nabíjením přes usb
 • LJ-880 Anlan Automatická bezdrátová kulma na vlasy s nabíjením přes usb
 • LJ-880 Anlan Automatická bezdrátová kulma na vlasy s nabíjením přes usb
1 670 Kc
Sleva: 989 Kc
Začít: 11.11.2022   Do vyprodání zásob!
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Bezdrátová kulma Anlan

Dokonalé lokny, které vydrží celou noc? S Anlan to zvládnete sami! S touto bezdrátovou automatickou kulmou si můžete vybrat mezi jemnými vlnami a pevnějšími loknami a během chvilky zcela změnit svůj vzhled! Díky snadnému nastavení teploty, intuitivnímu ovládání, žádným kabelům a funkci automatického natáčení je styling vlasů doma neuvěřitelně snadný!

Funkce automatického natáčení vlasů

S kulmou  získáte přesně takový účes, jaký chcete, aniž byste museli opustit domov! Speciální konstrukce a inteligentní senzor zabraňují zacuchávání, zatímco funkce automatického natáčení usnadňuje používání přístroje a umožňuje dosáhnout krásných loken během okamžiku. Jediným stisknutím tlačítka získáte účes, který vydrží celou noc!

 

 

Pružné lokny nebo vlny v 5 snadných krocích:

Na začátku vlasy důkladně rozčešte a rozdělte je na prameny požadované tloušťky.

Nastavte teplotu (150 °C až 200 °C), dobu kulmování (8 až 18 sekund) a směr kulmování (vlevo nebo vpravo) podle svých potřeb. Čím déle budete mít vlasy uvnitř, tím pevnější budou vaše kadeře.

Vložte konec pramene vlasů do otvoru kulmy a stiskněte tlačítko Start - vlasy se vtáhnou dovnitř.

 

 

Jakmile uslyšíte zvukový signál, vytáhněte vlasy z kulmy. Trochu ji přejeďte rukou a ihned ji nastříkejte lakem na vlasy, abyste dosáhli požadovaného efektu.

Když jsou všechny lokny hotové, jemně je pročešte přiloženým hřebenem, aby vypadaly přirozeně. Hotovo!

 

 

*Keramický povrch kulmy zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla při kulmování - vlasy se nepřehřívají a nepoškozují se při úpravě. Kudrny jsou plné lesku!

*Automatická kulma je bezpečnější než standardní kulma, protože nemá horké desky, do kterých by se vlasy zamotaly. Nehrozí ani riziko popálení pokožky hlavy.

*Kulma vás sama upozorní zvukovým signálem, když je připravena ke kulmování. Nyní můžete vytvořit kudrnatý pramen během několika sekund!

*Tato kulma je opravdu šikovná! Můžete si zvolit směr natáčení - pravý pro pravou stranu obličeje a levý pro levou stranu.

*Tato automatická kulma je ideální pro natáčení vlasů na zadní části hlavy, kam se obvykle těžko dostává. Stačí uchopit pramen a přístroj ho přitáhne a natočí od konců ke kořínkům. Kudrliny na zadní straně hlavy budou vypadat stejně dobře jako ty na přední straně!

*Naše automatická kulma je vhodná i pro krátké vlasy. Díky automatickému zachycovači pramenů vlasů dokáže natočit kudrliny již od kořínků!

*J-880 Anlan je bezdrátový! Nabíjejte kulmu pomocí přiloženého kabelu USB a používejte ji pohodlně kdekoli - dokonce i v autě :)

 

*J-880 Anlan je dlouhý pouze 23 cm, takže si jej můžete vzít s sebou do tašky nebo batohu. Udělejte si lokny v práci, ve škole nebo kdekoli jinde!

Vlastnosti:

Teplota: 150-200
Kapacita baterie: 4800 mAh
Doba nabíjení: 3 hodiny
Provozní doba: přibližně 1 hodina
Velikost výrobku: 23 x 4,2 x 4,8 cm
Materiál: ABS
LCD displej

Obsah balení :

1x hřeben

Sponky do vlasů 2x

Pouzdro na přenášení

Nabíjecí kabel typu C

Kulma na vlasy 1x

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm3609
WebShop System