kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená

Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená
 • Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená
 • Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená
 • Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená
 • Likeregal 920 Herní židle s podnožkou- červená
5 690 Kc
Sleva: 3 190 Kc
Začít: 20.05.2024   Do vyprodání zásob!
farby:
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Maximální pohodlí a funkce "Cool"

 

Profesionální herní židle Likeregal 920 díky mnoha funkcím a designu výrazně zlepší váš herní nebo pracovní výkon a pohodlí při dlouhodobém sezení u počítače. Díky vhodně tvarované opěrce hlavy a bederní opěrce zajišťuje tato židle správné držení těla při sezení. Bederní opěrka pomáhá zlepšit držení těla a opěrka nohou slouží k dalšímu zvýšení pohodlí.

Funkce

Tato profesionální herní židle má podnožku, kterou lze vytáhnout zpod sedadla, abyste měli při lenošení naprosté pohodlí. Ergonomicky navržený výrobek je vybaven 360stupňovou rotací, nastavitelnou výškou, nastavitelnou opěrkou hlavy, nastavením sklonu v rozmezí 90 až 150 stupňů a lze jej uzamknout a použít jako lůžko pro krátké zdřímnutí. toto polohovací křeslo poskytuje ten nejpohodlnější zážitek, ať už jej používáte v kanceláři, nebo při hraní her.

 

Materiál

Vysoce kvalitní potah z PU kůže, zabudovaná pohodlná a prodyšná latexová houba. Silnější studená houba s vysokou hustotou poskytuje pohodlnější polstrování, zatímco široké opěradlo poskytuje lepší oporu. Poprvé má židle nejnovější vylepšenou konstrukci posuvných područek. Díky třem pevným bodům je opora silnější. Ať už sedíte, nebo ležíte, celá paže je vždy dokonale podepřena.

 

Zabezpečení

Základnu tvoří kovaný rám z vysoce kvalitní oceli s mimořádnou nosností. Snadno unese dospělé osoby o hmotnosti až 115 kg. Dvě ovládací tyče zajišťují bezpečnou a stabilní funkci zvedání sedadla a funkci nastavení úhlu opěradla. Stabilitu židle zajišťuje zesílený nosný rám. Zesílený ocelový rám navíc zajišťuje spolehlivost židle a houbové polštáře s vysokou hustotou zajišťují dlouhodobou odolnost proti deformaci.

 

 

 

Parametry:

výška: 125-133 cm
šířka: 57 cm
hloubka: 50 cm
hmotnost: 16 kg

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  VOLITEĽNÉ EXTRA FUNKCIE
  Pro
  Google Termék Kategória
  201
  EAN
  5999120905676
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  8 Ks
  Číslo článku
  holm1009M
WebShop System