kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l

 Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l
 • Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l
 • Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l
 • Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l
 • Horkovzdušná fritéza s objemem 4,5 l
2 967 Kc
Sleva: 1 631 Kc
Začít: 02.11.2022   Do vyprodání zásob!
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Každý ví že, jaké chutné jsou smažená jídla na oleji, ale bohužel jsou také mimořádně mastné zdraví škodné! Zapomeňte na jídla potopené v oleji a v tuku!

 

Horkovzdušná fritéza umožní přípravu oblíbených jídel, jako jsou řízky a hranolky. Ty budou stejně křupavé jako při přípravě na oleji, jen mnohem zdravější. I v případě diety si tak můžete dopřát své oblíbené jídla. Každé jídlo je připraveno s menším množstvím tuku a kalorií. To by při klasické přípravě jako je smažení nebylo možné.

Chutná jídla bez výčitek!

Jednoduché a rychlé vaření Horkovzdušná fritéza disponuje přesnou regulací teploty díky čemuž výrazně usnadňuje přípravu jídel i následné úklid. Stačí do ní jen vložit suroviny, nastavit teplotu a čas vaření. V kuchyni navíc nevznikne nepořádek ani zápach z prskajícího oleje. Určitě oceníte i fakt, že fritovací nádobu a koš si snadno vyčistíte!

-Až o 90% méně tuku!

-Optimální proudění tepla:Pomocí technologie high-speed-convection-technology proudí teplo optimálně kolem pokrmu a potraviny se uvaří rychle a šetrně z každé strany.

-Smaží, peče, griluje:Tuto horkovzdušnou fritézu budete v kuchyni využívat častěji než tu klasickou. Kromě smažení v ní totiž můžete péct maso, zeleninu, pečivo, či grilovat. Fritéza je dobrá dekorace v kuchyni a po přípravě jídla se zařízení zevnitř i zvenku rychle a jednoduše myje

Fritéza frituje, peče, griluje nebo opéká pomocí cirkulujícího vzduchu. Teplo proudí rovnoměrně kolem pokrmu a jídlo je dokonale připravené ze všech stran. V případě mražených pokrmů není nutné jejich rozmrazování.

*Nastavitelná regulace optimální teploty

* 30minutový časovač pro bezstarostný zážitek z pečení
* Protiskluzová pryžová podešev pro maximální bezpečnost
* Dokonale zapadá do zdravého životního stylu a se stravou s nízkým obsahem tuku

 

Kdo by nechtěl čerstvé, křupavé hranolky, hlavně děti. Ale je vynikající i na smažení masa a zeleniny, takže tato jídla můžeme bez viny konzumovat ve zdravé formě! Můžeme v něm připravit nejen smažené, ale i grilované maso! Křupavé kuřecí stehna, špíz s použitím velmi malého množství oleje.

vlastnosti:

Kapacita: 4,5 litr časovač

Nastavení teploty: 80-200 C

napětí / frekvence: 220V ~ 50 Hz

příkon: 1350W

Protiskluzové podložky.

Snadno vyjímatelný koš

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Google Termék Kategória
  683
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm1405
WebShop System