kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


OneTwoFit OT202 Skládací rotoped

OneTwoFit OT202  Skládací rotoped
 • OneTwoFit OT202  Skládací rotoped
 • OneTwoFit OT202  Skládací rotoped
 • OneTwoFit OT202  Skládací rotoped
4 550 Kc
Sleva: 3 089 Kc
Začít: 29.01.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Při cvičení na rotopedu se nemusíte obávat nepříznivého počasí. Model OneTwoFit je výborný stroj pro domácí cvičení. OneTwoFit  je skládací rotoped s moderním designem a řadou funkcí, jako například sedák se zádovou opěrkou, které poskytuje přirozené polohování páteře, a tím zlepšuje komfort tréninku. Kromě toho můžete snadno a rychle ovládat úroveň zátěže, což vám umožňuje přizpůsobit intenzitu vašim potřebám. Pokročilý počítač vám umožní měřit nejdůležitější parametry jako čas, rychlost, vzdálenost , které jsou při fyzické aktivitě tak důležité. Zařízení je ideální pro domácí použití, neboť má funkci skládání, což vám umožňuje ušetřit místo.

 

 

Snadno čitelná obrazovka během cvičení může zobrazovat parametry jako čas, rychlost, vzdálenost . To vám může pomoci efektivně trénovat, ať už je vaším cílem zhubnout nebo získat kondici. Zátěž lze snadno regulovat, což vám dává široké možnosti nastavení ideální intenzity vaší aktivity. I díky tomu se může do cvičení zapojit celá rodina bez ohledu na pokročilost, neboť změna zátěže zabere doslova chvilku a nebude pro nikoho náročná.Je vybavený 6 kg magnetickým zotrvačníkom, je tichší a nemusíte sa obávať, že by hluk rušil vašu rodinu počas cvičenia.

 

Dodatečné funkce

Užitečným doplňkem budou přibaleny expandéry. Díky nim se kardio trénink může posunout na ještě vyšší úroveň. Cvičení, která zahrnují tahání expandérů jsou skvělé pro rozvoj svalů hrudníku a rukou. Navíc lze použít konstrukci zařízení, která bude perfektní pro svoji stabilitu. Cvičení při kterém budete pracovat is expandéry pomůže aktivovat do práce i další svaly během tréninku na rotopedu.

 

Kolo lze ergonomicky nastavit pro jakoukoli výšku díky vícenásobně nastavitelnému sedlu. Široké sedlo s měkkým polstrováním zaručuje bezbolestný trénink i během několika hodin.Rotoped má také opěrku zad. Podporou při fyzické námaze můžete eliminovat případné následky nepřirozené polohy těla, jako jsou nepříjemné bolesti zad.Protiskluzové pedály s nastavitelnými pásky pomáhají optimálnímu přenosu síly z nohy na pedál.

Skládání a přenášaní

Rotoped lze snadno složit bez potřeby použití jakékoli síly. Jeho kompaktní rozměry ocení i ti, kdo si nechtějí doma vytvářet běžnou posilovnu. Rotoped zahrnuje také transportní kolečka, která vám pomohou přesunout jej na jiné místo. Díky tomu lze snadno cvičit na různých místech, ať už je to obývací pokoj před televizí nebo jiná místnost. Kromě toho kolečka chrání také podlahu proti poškrábání.

 

Značka: oneTwoFit

Materiál: vyztužená syntetická ocel

Hmotnost magnetického systému: 6 kg

Způsob nastavení odporu: magnetické ovládání odporu

Maximální hmotnost uživatele: 110 kg

Velikost: 105*67*124 cm

Hmotnost položky : 24 kg

Velikost balení: 125*53*23cm

Hmotnost balení: 27 kg

 

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  42 Ks
  Číslo článku
  holm4025
WebShop System