kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Openuye Laserová epilace IPL

Openuye Laserová epilace IPL
 • Openuye Laserová epilace IPL
 • Openuye Laserová epilace IPL
1 360 Kc
Sleva: 814 Kc
Začít: 29.01.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

 IPL depilátory jsou přístroje na odstraňování chloupků, které vysílají spektrum světelných pulzů různých vlnových délek, které absorbované kořínky chloupků oslabují jejich strukturu. Po léčbě vlasy přestanou růst nebo dorůstají tenčí a jemnější.  Co je to ošetření IPL?  IPL je jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro světelnou terapii. Je to zkratka pro intenzivní pulzní světlo. Nejedná se o laser, i když běžná zařízení využívající technologii intenzivního pulzního světla se nazývají IPL lasery.  Jsou epilátory IPL bezpečné?  Ano, jedná se o ošetření, které je zcela bezpečné pro naše zdraví a neexistují žádné kontraindikace pro jeho provádění při odstraňování chloupků. 

 

Během ozařování můžete pociťovat mírné nepohodlí projevující se jako brnění nebo pálení.  Je epilace IPL účinná?  Ano, epilace IPL trvale odstraní nežádoucí chloupky, ale ne navždy. Při prvním použití by mělo být provedeno 6–10 ošetření v intervalu 4 až 8 týdnů. Po ukončení cyklu je vhodné čas od času použít připomínací ošetření. Již po prvním ošetření je odstraněno přibližně 30 % chloupků a s každým dalším ošetřením jsou chloupky tenčí a méně viditelné.

 

 

 

Dva režimy laserového epilátoru IPL mohou uspokojit vaše požadavky na různé části epilace. Manuální režim - režim blesku se používá hlavně pro laserovou epilaci malých oblastí, jako je linie bikin, podpaží, prsty, rty. Automatický režim - lze použít pro laserovou epilaci velkých ploch, jako jsou paže, nohy, břicho, hrudník a záda..

 

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  82 Ks
  Číslo článku
  holm3889
WebShop System