kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Openuye IPL epilátor

Openuye IPL epilátor
 • Openuye IPL epilátor
 • Openuye IPL epilátor
 • Openuye IPL epilátor
1 169 Kc
Sleva: 766 Kc
Začít: 29.01.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

 IPL depilátory jsou přístroje na odstraňování chloupků, které vysílají spektrum světelných pulzů různých vlnových délek, které absorbované kořínky chloupků oslabují jejich strukturu. Po léčbě vlasy přestanou růst nebo dorůstají tenčí a jemnější.  Co je to ošetření IPL?  IPL je jedním z nejoblíbenějších přístrojů pro světelnou terapii. Je to zkratka pro intenzivní pulzní světlo. Nejedná se o laser, i když běžná zařízení využívající technologii intenzivního pulzního světla se nazývají IPL lasery.  Jsou epilátory IPL bezpečné?  Ano, jedná se o ošetření, které je zcela bezpečné pro naše zdraví a neexistují žádné kontraindikace pro jeho provádění při odstraňování chloupků. 

Epilátor Openuye IPL má jedinečnou technologii. Během používání udržuje teplotu povrchu kůže mezi 0 a 5 stupni Celsia, čímž okamžitě kompenzuje pocit pálení po vyslání laseru. Zvolením režimu ICE COOLING proto umožňuje zcela bezbolestné a účinné odstranění chloupků a zajišťuje, že pokožka během používání nezčervená ani neotéká.

 

 

Je ideální pro odstranění chloupků na celém těle pro ženy i muže a již po 8 týdnech se můžete těšit z přirozeně hladké pokožky bez chloupků. Klinicky a dermatologicky testováno, používejte na obličej, paže, podpaží, záda, hrudník, nohy a oblast bikin. Klinické výsledky prokázaly, že laserová epilace působí přímo na kořínky chloupků a účinně zabraňuje poškození pokožky.

 

 

2 způsoby použití:

Automatický a manuální režim umožňuje zaměřit se na různé oblasti ošetření.
Manuální režim se používá hlavně pro malé oblasti, jako je linie bikin, podpaží, prsty, rty. Automatický režim se používá pro velké plochy, jako jsou paže, nohy, břicho a záda.

Obsah balení:

IPL epilátor
Brýle Edge
Holicí strojek
napájení

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  209 Ks
  Číslo článku
  holm3888
WebShop System