kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Openuye Dobíjecí sada na manikúru a pedikúru

Openuye Dobíjecí sada na manikúru a pedikúru
 • Openuye Dobíjecí sada na manikúru a pedikúru
 • Openuye Dobíjecí sada na manikúru a pedikúru
1 113 Kc
Sleva: 577 Kc
Začít: 26.01.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Ať už jde o zastřihování, pilování, tvarování a leštění nehtů nebo odstraňování mozolů, kůžiček a kuřích ok - s vysoce kvalitními nástavci zvládnete manikúru nebo pedikúru jako profesionál. Praktické pouzdro slouží také jako nabíjecí stanice pro manikúru a je ideální na cesty. Nyní budou vaše ruce a nohy profesionálně ošetřeny v pohodlí vašeho domova!

Elektrický pilník na nehty Openuye má nastavitelné otáčky od 0 do 30 000 ot/min. Jedná se o multifunkční nástroj pro péči o nehty, který umožňuje provádět pedikúru a manikúru vlastníma rukama. Je ideální pro broušení a leštění akrylových a gelových nehtů, odstraňování prodlouženého gelu, stříhání silných nehtů na nohou a odstraňování kůžičky a odumřelé kůže. Plně funkční, všestranný a snadno použitelný. Pomocí tohoto pilníku si můžete nehty upravovat a odstraňovat doma a ušetřit tak peníze. Nezbytný nástroj pro zkušené profesionály i začátečníky v péči o nehty.

 

Minimální hladina hluku
Tento strojek na nehty je bezpečný, tichý, relaxační a tiše vibruje. Užijte si bezhlučné prostředí, plynulý provoz a nízké vibrace. Tento strojek na nehty je vybaven výkonným a tichým motorem. Samotná manikúra je klidná a bezpečná

Lehké a přenosné
Kompaktní a lehká konstrukce usnadňuje přenášení. Nehty si můžete upravovat kdykoli a kdekoli. Díky kompaktnímu provedení je můžete pohodlně uložit do kapsy nebo tašky. Díky vestavěné dobíjecí baterii nebudete mít problémy s kabely.

Nabíjení přes kabel USB

Můžete ji připojit k jakémukoli portu USB, například k powerbance, notebooku nebo zdroji napájení, takže ji můžete používat kdekoli na světě.

Vysoce kvalitní a všestranná bruska na nehty
Tento profesionální pilník na nehty lze použít k manikúře, pedikúře, odstraňování mozolů atd. 30 000 otáček za minutu je vhodných k odstraňování laku na nehty a gelu pro snížení tloušťky nehtů. Moderní, bezpečný a účinný přístroj pro péči o ruce a nohy.

Volnoběžné otáčky: 28000-30000 ot./min.

Rychlost nabíjení: 26000-27500 otáček za minutu

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  235 Ks
  Číslo článku
  holm3891
WebShop System