kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


RenFox Hrací hudební podložka - klavír se zvířaty

-53%
RenFox Hrací hudební podložka - klavír se zvířaty
 • RenFox Hrací hudební podložka - klavír se zvířaty
 • RenFox Hrací hudební podložka - klavír se zvířaty
 • RenFox Hrací hudební podložka - klavír se zvířaty
693 Kc
Sleva: 326 Kc
Začít: 02.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

 • Tato růžová podložka má rozměry 109 x 51 cm a oboustrannou klaviaturu, takže na ní mohou stát a hrát dvě děti současně. Má celkem 16 kláves citlivých na dotyk, které nabízejí nekonečné hodiny zábavy! Podložka se zvířátky jistě potěší děti, které milují pohyb, hudbu a skvělou zábavu. Prostřednictvím hry si dítě rozvíjí hudební dovednosti, koordinaci těla.
 • živé zvířecí melodie a zvuky okouzlí i ty nejmenší! Tato hudební taneční podložka obsahuje 7 roztomilých vzorů (žába, kohout, kůň, kráva, ovce, pes, kachna) a 8 zábavných písniček. Pomáhá dětem poznávat různá zvířátka a stimuluje jejich sluch.
 • 6 funkčních tlačítek, více zábavy
  Jedná se o mimořádně všestrannou hudební hračku, protože děti mohou nahrávat a přehrávat své oblíbené písničky pouhým klepnutím na 6 vestavěných funkčních tlačítek. Má snadné ovládání hlasitosti a funguje na 3 baterie AA pro dlouhou životnost.
 • Vhodné pro děti a prostorově úsporné
  Podložka je vyrobena z nejkvalitnější netkané textilie, takže je bezpečná a měkká pro lezoucí miminka, skákající a tančící batolata. Navíc se hrací podložka skládá naplocho pro lepší přenosnost a pohodlné skladování. Snadno se čistí vlhkým hadříkem.

 

s

Dotykové klávesy K dispozici je 16 klavírních kláves a 6 funkčních kláves (RECORD, DOWN, MIDI, CHANGE atd.). Dotykové klávesy umožňují snadné ovládání.

c

Kromě knoflíků pro ovládání tónů na tlačítkách je na dětské hudební podložce také otočná hrací skříňka. Hlasitost lze nastavit podle potřeby, aby byl chráněn sluch.

c

Blikající světla Hrací podložka bliká spolu s hudbou a vytváří tak pro děti zajímavou atmosféru při muzicírování.

x

Tato dětská podložka je vyrobena z netkaných materiálů, které jsou velmi měkké, pohodlné a nekloužou. Nemá žádné ostré hrany a je zcela šetrná k dětem a neškodná.

x

 

s

Hra rozvíjí myšlení, ale především prohlubuje hudební sluch a jemnou motoriku vašich dětí. S hrací podložkou na klavír čeká vaše dítě spousta hudební zábavy. Přitom je skladné a snadno přenosné. Tato zábavná činnost zaujme každého a všude.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Číslo článku
  holm8053
WebShop System