kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Bluetooth headset Sol890BT - černé

Bluetooth headset Sol890BT - černé
 • Bluetooth headset Sol890BT - černé
499 Kc
Sleva: 369 Kc
Začít: 06.12.2022   Do vyprodání zásob!
Vyprodáno

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Sol 890BT, skládací sluchátka EXTRA BASS, obousměrné stereofonní stereofonní hudební nastavení hlasitosti, sluchátka

 • Sol 890BT
 • Bezdrátová stereofonní sluchátka
 • Bezdrátové připojení 4.2
 • Dosah přenosu: <15m
 • Baterie: Dobíjecí polymerová lithium-iontová baterie
 • Doba nabíjení: <2,5 hodiny
 • Provozní doba: 4 hodiny
 • Pohotovostní čas: 100 hodin
 • Čistá hmotnost: 300g

NFC jedním dotykem pro okamžité připojení
Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® eliminují potřebu kabelového připojení a složité instalační sekvence. Chcete-li mít rychlé a bezproblémové připojení, jednoduše klepněte na sluchátka na zařízení s podporou NFC a potom začněte streamovat svou hudební sbírku. Nemáte NFC? Žádný problém. Připojte se přes Bluetooth® a jste připraveni.


EXTRA BASS ™ 2 pro hluboký a perkusivní zvuk
Tato sluchátka, které jsou součástí produktové řady Sony EXTRA BASS, jsou ideální na poslech EDM a jiných hlubokých hudebních žánrů. Vyznačují se technologií Bass Booster, která akusticky izoluje vynikající zvukovou izolaci, hluboký basový zvuk a těsnou basovou odezvu.

 

Otočný design pro snadné zabalení
Design otočných náušníků sluchátek usnadňuje skladování, když je nepoužíváte, a zlepšuje přenositelnost na cestách. Ušní sklenice se otáčejí naplocho, takže je můžete zabalit do kufru nebo tašky bez obav, že zaberou příliš mnoho cenného místa.


Zabudovaný mikrofon pro hovory bez použití rukou
Zabudované tlačítko a mikrofon na čelence umožňují přijímat hovory bez použití rukou z vybraných smartphonů při poslechu hudby. Mezi skladbami a hovory můžete jednoduše přepínat, aniž byste museli sundat sluchátka.


Polstrované náušníky za účelem naprostého pohodlí.
Tyto sluchátka mají samonastavitelné hlavovou pásku a měkké polstrované náušníky, které zakrývají celé ucho. Dopřejte si dlouhodobé pohodlí, které potřebujete při poslechu svých oblíbených alb.


Dlouhá výdrž baterie pro nepřetržité poslech
Přibližně 3 hodiny nabíjení si vychutnáte přibližně 6 hodin přehrávání. Po mixování tedy stále můžete poslouchat, sledovat, mixovat.

 

 

 

 

 

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktů na našich webových stránkách jsou pouze ilustrativní a informativní, což znamená, že nepředstavují závazný popis vlastností produktů (např. Skutečná barva se může nepatrně lišit, atd).

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  Google Termék Kategória
  201
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  0 Ks
  Číslo článku
  holm3103
WebShop System