kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Victure WE300 Zesilovač /extender WiFi signálu

Victure WE300 Zesilovač /extender WiFi signálu
 • Victure WE300 Zesilovač /extender WiFi signálu
 • Victure WE300 Zesilovač /extender WiFi signálu
559 Kc
Sleva: 356 Kc
Začít: 30.09.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Vysoká rychlost a stabilní signál:

Náš síťový extender wifi je vybaven dvojitou externí anténou, která zajišťuje, že můžete nerušeně pracovat a hrát online. Díky stabilnímu a spolehlivému signálu wifi a rychlosti přenosu dat až 300 Mb/s můžete rozšířit dosah své sítě wifi. Při práci už nikdy nebudete muset trpět zpožděním a vyrovnávací pamětí a můžete si bez problémů užívat streamování v HD rozlišení, hraní her, surfování, vysílání a telefonní hovory.

 

 

Produkt je vybaven ethernetovým portem, který uživatelům nabízí další flexibilitu a možnosti připojení. Rozšiřovač sítě WiFi lze prostřednictvím tohoto portu používat také jako bezdrátový adaptér, který umožňuje připojení kabelových zařízení, jako jsou herní konzole, tiskárny, bezdrátové bezpečnostní kamery a chytré televizory.

Univerzální kompatibilita:

Produkt zohledňuje měnící se charakter a potřeby technologie. Proto je tento síťový extender univerzálně kompatibilní a lze jej použít jako bezdrátový port, který umožňuje připojit zařízení se systémem Android. Díky této funkci mohou všichni uživatelé plně využívat svá zařízení a síťová připojení.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  87 Ks
  Číslo článku
  holm7370
WebShop System