kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Kutook X-Treme Lyžařské/snowboardové brýle - Dvouvrstvá vyměnitelná stříbrná UV čočka

Kutook X-Treme Lyžařské/snowboardové brýle - Dvouvrstvá vyměnitelná stříbrná UV čočka
 • Kutook X-Treme Lyžařské/snowboardové brýle - Dvouvrstvá vyměnitelná stříbrná UV čočka
 • Kutook X-Treme Lyžařské/snowboardové brýle - Dvouvrstvá vyměnitelná stříbrná UV čočka
493 Kc
Sleva: 245 Kc
Začít: 24.11.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

Stylové lyžařské brýle jsou vhodné pro každodenní nošení během Vašich zimních radovánek na svahu. Mají moderní sportovní design, který se hodí pánům i dámám.

 

Objevte dokonalého společníka na svahu: pohodlné a praktické lyžařské brýle, které jsou ideální i pro lyžaře s problémy se zrakem, protože pod nimi můžete pohodlně nosit i svoje dioptrické brýle. Tyto lyžařské brýle nabízejí nejvyšší standard pohodlí a funkčnosti a zároveň chrání vaše oči před chladem a sluncem.

 

 

 • Čočka: PC čočka
 • Hmotnost: přibližně 150 g
 • Povrchová úprava: dvojitá vrstva
 • Rám: RÁMEČEK: TPU
 • Široké zorné pole
 • Jsou vhodným doplňkem při lyžování nebo snowboardingu.
 • Nastavitelný a flexibilní popruh
 • Obličejová pěna vám poskytne větší pohodlí při nošení.

Celková délka brýlí je přibližně 14,4 cm, zatímco čočky jsou dlouhé přibližně 4,2 cm, což zajišťuje široké zorné pole a pohodlí po celou dobu lyžování.

Silikonový protiskluzový popruh zajišťuje, že se brýle nepohybují ani při intenzivním pohybu, takže se můžete soustředit na zábavu. Design s nízkým přítlakem je ideální i pro uživatele s citlivou pokožkou, protože snižuje jakékoli tření a tlak.

Díky nastavitelnému popruhu se lyžařské brýle přizpůsobí všem velikostem hlavy. Lyžařské brýle jsou dodávány s jednorázovou ochrannou fólií, kterou je třeba před použitím pečlivě odstranit, aby byla skla v perfektním stavu. Vyberte si tyto lyžařské brýle a užijte si každou minutu lyžování bez přerušení.

Rám z TPU a protiskluzový popruh: brýle poskytují obecně dobré vidění bez zkreslení ve všech směrech. Pohodlně sedí na obličeji a při dlouhodobém používání nezpůsobují otlaky na kůži. Řemínek na helmě/přilbě je rovněž zcela protiskluzový. Lepivý/gumový materiál na řemínku brýlí usnadňuje nasazování a sundávání brýlí při nošení helmy, protože řemínek nesklouzává po zadní části helmy. Ideální pro lyžování, snowboarding, jízdu na sněžném skútru.

Více barev a různé hodnoty světelné propustnosti: Nabízíme řadu barev a stylů, takže si můžete čočky kdykoli vyměnit podle svých preferencí nebo povětrnostních podmínek. Filtr brýlí závisí na barvě čoček. Hodnota barvy se udává ve VLT: propustnost viditelného světla (VLT). u "zlatých čoček" je VLT brýlí 7,5-8 %. Šedá: 8,8-10,6 % / stříbrná: 14,7-16,9 % / modrá: 14,7-17 % / červená: 16,8-19,5 %.

 

Dvojité čočky s úpravou proti zamlžování a ochranou UV400: vnější čočka je vyrobena z pevného materiálu a je opatřena vrstvou odolnou proti poškrábání, která zvyšuje odolnost čočky proti poškrábání. Vnitřní strana lyžařských brýlí je opatřena vrstvou proti zamlžování, takže se brýle nemlží a poskytují dlouhotrvající efekt proti zamlžování. Všechny čočky mají ochrannou vrstvu UV400, díky níž je pohled jasnější a jemnější a poskytuje dokonalou ochranu očí.

 

 

Univerzální kompatibilita s helmou: pokud nosíte brýle (krátkozraké, na dálku atd.) nebo helmu, můžete tyto lyžařské brýle používat. Brýle dobře přiléhají k helmě a těsně se uzavírají, takže mezi brýlemi a helmou není žádná mezera. Brýle netlačí na obličej a pohodlně sedí. Lyžařské brýle jsou ideálním společníkem na lyžařské a snowboardové výlety v chladném období. Můžete si tak užít lyžařskou dovolenou.

Široké zorné pole: tyto lyžařské brýle poskytují široké zorné pole a velmi dobré boční vidění. Jsou velmi stylové a pěkně přiléhají k obličeji. Chrání také obličej před studeným větrem a sněhem. Větrání funguje perfektně a čelní sklo se nevlhne. I za vlhkého počasí zůstává výhled neomezený a kapky deště se jednoduše srolují. Nezbytnost pro všechny milovníky zimních sportů.

 

Čočku lze zakoupit samostatně (NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ):

Propustnost viditelného světla (VLT) objektivu je 59,3 %, což je ideální pro slunečné, zamračené i deštivé počasí.

 

Inovativní technologie značky Kutook kombinuje bezkonkurenční viditelnost, maximální ochranu a pohodlí, abyste mohli každý den co nejlépe zvládat výzvy na horách.

Lyžařské brýle Kutook X-Treme jsou vybaveny zrcadlovým zakřiveným zorníkem, který poskytuje 180stupňové, jasné a nezkreslené vidění. Dvojitý zorník s UV ochranou blokuje 100 % škodlivých UV záření, takže vaše oči zůstanou zdravé od vrcholu až po úpatí hory.

Antistatická úprava proti zamlžování zabraňuje tvorbě kondenzace na vnitřní straně brýlí, a to i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Nastavitelný pásek zajišťuje dokonalé přizpůsobení a pohodlí po celý den, na stezce i mimo ni.

Lyžařské brýle jsou vybaveny vysoce účinným ventilačním systémem, který snižuje kondenzaci a udržuje proudění čerstvého vzduchu mezi vnitřní a vnější stranou brýlí. Zorník brýlí Kutook X-Treme navíc snižuje oslnění a zvyšuje kontrast, takže v zasněženém terénu jsou vidět i ty nejmenší detaily.

Lyžařské brýle Kutook X-Treme jsou nejen funkční, ale také stylové. Moderní, elegantní design a široká škála barev zaručí, že si každý najde ty, které mu nejvíce vyhovují.

Dejte si záležet na kvalitě a ujistěte se, že brýle Kutook X-Treme budou součástí vaší příští lyžařské výpravy!

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  35 Ks
  Číslo článku
  holm7394
WebShop System