kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI

 LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI
 • LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI
 • LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI
 • LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI
 • LXJ-THT-020 5v1 adaptér pro iPhone/iPad se čtečkou karet,USB,HDMI
570 Kc
Sleva: 320 Kc
Začít: 25.11.2023   Do vyprodání zásob!
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).
Dodací doba na hygienické rukavice 1-15 dní!

Návod k použití v češtině.

Plaťte, jak si přejete! Kartou nebo na dobírku.

 

 

[Adaptér 5 v 1]: Pro rozhraní Apple na digitální AV adaptér se sloty pro čtečku karet SD/TF, portem HDMI, standardním portem USB a nabíjecím portem. Podporuje zrcadlení a rozšíření obrazovky, přenos dat a připojení zařízení USB k použití. Všechny možnosti v jednom rozbočovači.Tento rozbočovač je kompatibilní s iPhone 12/12 Pro Max/12 Pro/12 mini, iPhone 11/11 Pro Max/11 Pro, iPhone X/XR/XS/XS Max, iPhone 8/8 Plus/7/7 Plus/6s/6s Plus/6/6 Plus, iPad, iPad Air/Air2, iPad 8 10,2", iPad Pro 9,7", iPod touch 6.

[1080P HDMI Display]: Adaptér Digital AV HDMI podporuje zrcadlení obsahu (včetně obrázků, filmů, her atd.) z iPhonu nebo iPadu na zařízení vybavené HDMI (např. televizor / projektor / monitor atd.) s rozlišením až 1080P. Ideální pro mnoho příležitostí, domácí zábavu, obchodní jednání, vzdělávání, školení, outdoor, cestování atd.

[Čtečka karet SD/TF]: Tento adaptér dokáže snadno a rychle přenášet HD videa a fotografie z SD/TF karty do iPhonu/iPadu během několika sekund, čímž ušetří více času a místa než přenos přes Wi-Fi.

[Port USB]: Pro adaptér rozbočovače rozhraní Apple, rozhraní USB samice lze připojit ke klávesnici počítače, aby se zvýšila rychlost psaní, a je kompatibilní s dalšími periferiemi USB, jako je USB flash disk, rozbočovače, myš, kytara, mikrofon, digitální klavír apod. Port USB poskytuje vysokou rychlost přenosu dat až 480 Mb/s, můžete rychle přenášet soubory, fotografie a filmy v HD rozlišení.

[Plug and Play & Portable]: Připojení: Není třeba instalovat žádnou aplikaci a osobní hot spot nebo WIFI, stačí vložit každé rozhraní do příslušného zařízení, po připojení kliknout na tlačítko "Trust" a pak počkat několik sekund na automatické připojení.Je navržen jako elegantní, kompaktní zařízení, které se snadno vejde do tašky a kapsy. 

Poznámka:
Připojení rozhraní čtečky karet SD/micro SD nelze použít současně.

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  281 Ks
  Číslo článku
  holm7018
WebShop System