kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Ama Stojan na 5 lahví vína

249 Kc
Sleva: 200 Kc
Začít: 19.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Design a konstrukce: Tento pětidílný držák na láhve vína je navržen v čistém a moderním stylu, který dokonale zapadne do každé domácnosti, ať už je moderní, tradiční nebo rustikální. Díky svému jednoduchému, ale elegantnímu designu se tento držák na sklenice vína snadno stane ozdobou vaší domácnosti. Pečlivý výběr materiálů zaručuje trvanlivost a odolnost výrobku.

 

Funkčnost S držákem na 5 lahví vína může ve vaší domácnosti zavládnout pořádek a elegance. Ideální pro provzdušňování a sušení sklenic s vínem a pro přípravu degustačních večerů. Tento držák na víno zajistí, že budete mít své sklenice vždy po ruce a budete je moci stylově prezentovat.

 

Kvalita materiálu Výrobek je vyroben z pevných a odolných materiálů, které zaručují dlouhou životnost. Pevná konstrukce zaručuje stabilitu, zatímco kvalitní povrchová úprava chrání držák před poškrábáním a opotřebením.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  50 Ks
  Číslo článku
  holm7467
WebShop System