kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Amoner Lightning kábel 1,8 m

Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
 • Amoner Lightning kábel 1,8 m
343 Kc
Sleva: 243 Kc
Začít: 08.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Amoner Lightning kabel 1,8 m - certifikovaný MFi, prémiový vzhled díky nylonovému opletení

 

Popis produktu: Lightning konektor pro připojení k elektrické síti, který je vybaven technologií Lightning, je vyroben z vysoce kvalitního materiálu:

Objevte pohodlí a spolehlivost kabelu Amoner Lightning, který je navržen speciálně pro synchronizaci a rychlé nabíjení zařízení Apple. Tento 1,8 m dlouhý kabel s certifikací MFi je ideální volbou pro zařízení iPhone, iPad a iPod a zaručuje maximální kompatibilitu a výkon.

 

Klíčové vlastnosti:

MFi certifikace: kabel Amoner Lightning obsahuje oficiální čip Apple, který zaručuje bezpečnou synchronizaci a maximální rychlost nabíjení vašich zařízení.
Dokonalá kompatibilita: Kabel s certifikací MFi je kompatibilní se všemi zařízeními Apple s 8kolíkovým konektorem Lightning: iPhone 12/12Pro/12ProMax/11/11 Pro Max/XS/XS Max/XR/XR/X/8/8/8 Plus a také modely iPad Mini/Air/Pro.

Vysoce kvalitní nylonový kabel odolává častému používání a ohýbání, přičemž si zachovává svou integritu i po více než 5 000 ohnutích.

Rychlý přenos dat a nabíjení: Zesílené vodiče kabelu zajišťují ultrarychlý přenos dat rychlostí až 30 MB/s a nabíjecí kapacitu 5V/1A, 5V/2,1A, 5V/2,4A.

Barva a design: Ve stylové černo-modré barevné kombinaci, která mu dodává elegantní vzhled.

Rozměry a hmotnost výrobku: 1,5 kg: Balení má rozměry 14 x 10,2 x 2,6 cm a váží 70 gramů, takže se snadno přenáší a skladuje.

 

 

Ideální volba: Tento kabel je ideální volbou pro ty, kdo hledají spolehlivý kabel Lightning s dlouhou životností pro svá zařízení Apple, který nabízí vysokou rychlost přenosu dat. Ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  245 Ks
  Číslo článku
  holm8343
WebShop System