kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


AwpLand Avocado fontána pro zvířata 2 l

AwpLand Avocado fontána pro zvířata 2 l
 • AwpLand Avocado fontána pro zvířata 2 l
 • AwpLand Avocado fontána pro zvířata 2 l
925 Kc
Sleva: 633 Kc
Začít: 15.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Awpland Avokádová voda pro psy a kočky! Roztomilá fontánka s designem avokáda zaujme vašeho mazlíčka, poskytne mu čerstvou a čistou vodu.

 

 

Klíčové vlastnosti:

 

 • Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů ABS, které jsou hygienické, trvanlivé a odolné proti poškrábání. Inteligentní systém čerpadla zajišťuje bezpečnost a signalizuje výpadek napájení, aby nedošlo k popálení na sucho.
 • Extrémně tichý provoz a motivace k pití: extrémně tiché čerpadlo (pod 30 dB) pracuje s nízkou spotřebou energie, takže slyšíte jen příjemný zvuk tekoucí vody. Ideální pro plachá nebo bázlivá domácí zvířata, která mohou z fontány pohodlně pít, aniž by vás nebo vaše zvíře rušila.
 • Velká kapacita a pohotovostní zásobník na vodu: automatická fontána na vodu pro psy a kočky o objemu 2 litry má efektivní pítko, ideální pro malá a středně velká domácí zvířata. Ať už jste na služební cestě nebo jednoduše mimo domov, můžete si být jisti, že váš chlupatý přítel bude mít vždy přístup k čerstvé vodě.
 • Okénko pro kontrolu hladiny vody s efektem modrého světla: Vylepšená verze fontány pro psy a kočky Awpland má průhledné okénko, které usnadňuje sledování celkové spotřeby vody vašeho domácího mazlíčka. Modré světlo vždy svítí a signalizuje normální provoz, takže váš mazlíček může snadno najít pití i v noci.
 • Pohodlné připojení USB.Stačí zapojit kabel do elektrické zásuvky, aby si váš mazlíček mohl vždy užívat čerstvou vodu.

 

Neváhejte a pořiďte si Awpland Honey Saver Avocado Fountain pro psy a kočky ještě dnes a zajistěte svému mazlíčkovi správnou hydrataci a zdraví!

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  128 Ks
  Číslo článku
  holm9006
WebShop System