kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Comer RE416 tiskárna štítků 4x6

Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
 • Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
 • Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
 • Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
 • Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
 • Comer RE416 tiskárna štítků 4x6
3 653 Kc
Sleva: 2 079 Kc
Začít: 26.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Tiskárna štítků COMER je kompatibilní se systémy Windows, Mac a Linux (iPhone, iPad a ChromeBook nejsou podporovány). Tiskárnu lze použít s termálními přímými štítky včetně štítků pro přepravní a adresní štítky a čárových kódů, nevyžaduje inkoustovou kazetu, ideální pro Amazon, eBay, Shopify, Etsy, PayPal, Shippo, Stamps a další, první volba pro online prodejce a nové malé podniky.

 

[150 mm/s vysokorychlostní tisk]: tiskárna štítků COMER má přesnou japonskou tiskovou hlavu ROHM. Tato tisková hlava využívá nejnovější tenkovrstvou technologii přímého termálního tisku, což vede k rychlejšímu, stabilnějšímu a čistšímu tisku (203 DPI). Tiskárna RX416 dokáže vytisknout více než 80 štítků za minutu.

 

Tiskárna štítků COMER se dodává s USB klíčem. Vložili jsme video s instalací tiskárny. To zákazníkům usnadní používání nové tiskárny. Na oficiální webové stránky značky byl rovněž nahrán návod k použití a ovladače tiskárny. Před tiskem si prosím stáhněte ovladač z oficiálních webových stránek nebo z USB.

 

[Smart]: Termální tiskárna štítků COMER automaticky detekuje a načítá štítky. Díky automatickému rozpoznávání štítků může tisknout přímé termální štítky o šířce od 1,57 do 4,1 palce bez omezení výšky štítku. Ideální pro přepravní a adresní štítky, skladové štítky, čárové kódy, identifikační štítky, štítky pro hromadnou přepravu atd.

balení neobsahuje štítek

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  253 Ks
  Číslo článku
  holm8016
WebShop System