kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Cosplay Nafukovací kostým prasátka

Cosplay Nafukovací kostým prasátka
 • Cosplay Nafukovací kostým prasátka
1 404 Kc
Sleva: 855 Kc
Začít: 09.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Tento nafukovací kostým prasátka je ideální pro dospělé vysoké 160 až 190 cm. Kostým je vyroben ze 100% polyesteru, který je nejen odolný, ale také měkký a pohodlný, což zajišťuje dlouhotrvající pohodlné nošení.

Jednou z největších výhod kostýmu je rychlé nafouknutí. Plně se nafoukne za 90 sekund díky pumpě s 9000 otáčkami za minutu, která pracuje nepřetržitě a udržuje kostým nafouknutý. Díky tomu se nemusíte starat o vyfukování a můžete si nerušeně užívat akci.

Můžete si vybrat ze dvou možností ovládání kostýmu. Můžete použít držák baterií, který pracuje se 4 bateriemi AA, nebo můžete připojit externí baterii. Je důležité si uvědomit, že baterie ani externí baterie nejsou součástí balení, budete si je muset zakoupit zvlášť.

Celkově je tento nafukovací kostým prasátka nejen zábavný a efektní, ale také praktický a pohodlný, takže je ideální volbou na jakoukoli párty nebo akci.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  50 Ks
  Číslo článku
  holm8401
WebShop System