kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Digitální LED displej pro hráče, chytré ovládání přes aplikaci - 16x16 pixelů

Digitální LED displej pro hráče, chytré ovládání přes aplikaci - 16x16 pixelů
 • Digitální LED displej pro hráče, chytré ovládání přes aplikaci - 16x16 pixelů
 • Digitální LED displej pro hráče, chytré ovládání přes aplikaci - 16x16 pixelů
1 946 Kc
Sleva: 1 272 Kc
Začít: 26.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Funkce displeje: kreativní animace a úpravy textu, budík, personalizovaný zvuk budíku, nastavení času a data, stopky, časovač odpočítávání, zobrazení hodin, billboard, přednastavené zprávy, režim náladového světla, režim hudebního rytmu.

Pixel Art Digital Frame: tento digitální rámeček nabízí zábavnou a užitečnou technologii. Lze jej použít jako chytré nástěnné hodiny, odpočítávací tabuli, lampu nebo vizualizér hudby. Nejzábavnější je však zobrazení pixelového umění s vlastním designem, které můžete vytvořit prostřednictvím aplikace.

Snadné nastavení: zařízení je připraveno k použití, snadno se nastavuje a ovládá. Součástí je stojan, takže jej můžete umístit kamkoli

Kreativní obrázky : k dispozici je řada úžasných animací. Pro milovníky videoher se skvěle hodí nad počítačovou sestavu. Vyberte si z mnoha pixelartových výtvorů, které jsou v aplikaci k dispozici. Pro nehráče je také na výběr spousta možností, například uklidňující západy slunce nebo relaxační třešňové květy.

Vytvářejte vlastní pixelové animace: skvělý způsob, jak rozvíjet kreativitu. Můžete navrhovat vlastní obrázky, animace a rolovací textové zprávy s širokou škálou možností. Pro hudebně kreativní lidi je tu dokonce mixážní pult pro DJ!

Skvělý nápad na dárek: Skvělý malý předmět na stůl, rozmanitost dostupných animací a umění je neomezená. Skvělý dárek k Vánocům, Halloweenu nebo narozeninám pro milovníky starých počítačových nebo retro her.

Pixle Photo Frame: má panel s plným RGB LED rozlišením 16x16. Pomocí chytré mobilní aplikace iDotMatrix jej lze proměnit v plátno Pixel Art, chytrý budík, LED hodiny s odpočítáváním, billboard, noční světlo a všestranné zařízení.

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120916184
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  50 Ks
  Číslo článku
  holm8349
WebShop System