kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Elektrický ohřívač s hrnkem a lžičkou - 400 ml, bílý

377 Kc
Sleva: 228 Kc
Začít: 16.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

Udržování oblíbených nápojů teplých po celý den: díky vynikající tepelné vodivosti ohřívače šálků, který udržuje teplo při konstantní teplotě (55 °C) po celý den, si můžete vychutnat čaj nebo kávu vždy teplé.

Perfektní volba jako dárek: Elegantní vzhled, krásné dárkové balení, atraktivní a kompaktní design, barevně sladěný hrnek, víčko a lžička. Vynikající dárek pro členy rodiny, blízké a přátele ke zvláštním příležitostem, jako jsou narozeniny, Den učitelů, výročí, Den matek a otců, Valentýn, Vánoce atd.

Funkce automatického zapnutí/vypnutí: nemusíte se starat o zapnutí a vypnutí varné desky, díky gravitačnímu indukčnímu spínači se automaticky zapne, když hrnek položíte na topnou zónu, a vypne, když hrnek zvednete.

Vhodné pro všechny typy hrnků s plochým dnem: Speciální termostatická základna je vyrobena z prvotřídní keramiky a má ploché dno. Ploché dno umožňuje rovnoměrnější ohřev hrnku. Vhodné pro většinu typů hrnků, jako jsou hrnky z nerezové oceli, skleněné hrnky, keramické hrnky atd.

Elegantní vzhled, snadné použití a čištění: sada ohřívače hrnků je robustní a bezpečná, ale zároveň praktická a okouzlující. Keramika je netoxická, pevná a odolná. Ohřívač je vodotěsný a snadno se čistí. Protiskluzová konstrukce, která zabraňuje pádu hrnku z ohřívače.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120915712
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  77 Ks
  Číslo článku
  holm8256
WebShop System