kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


FourKings LED solární svítidlo s pohybovým čidlem-4 ks

825 Kc
Sleva: 600 Kc
Začít: 10.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Tato solární lampa se senzorem pohybu je skvělým doplňkem vaší zahrady nebo terasy. Lampa je vyrobena z černého plastu a má zabudovanou 6 W LED diodu, která vyzařuje 60 lm světla. Lampa má úhel vyzařování 120°, což vám umožní osvětlit větší plochy. Její index podání barev Ra>70 zlepšuje viditelnost a pocit věrných barev.

 

 

Lampa má vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii s kapacitou 1200 mAh, jejíž nabití pomocí solární energie trvá 4-6 hodin. Lampa je vybavena PIR (pasivním infračerveným) senzorem, který detekuje pohyb až do vzdálenosti 8 metrů a automaticky lampu zapne. Vodotěsnost IP65 umožňuje použití lampy za jakýchkoli povětrnostních podmínek a nástěnné provedení umožňuje snadnou instalaci. Lampa po nabití vydrží svítit 8 až 10 hodin a poskytuje noční osvětlení.
Dosah detekce je přibližně 8 m a úhel detekce je 120°, což pokrývá větší oblast.

 

 

 

Svítidlo se snadno instaluje, protože jej lze připevnit na stěnu. Lampa je vybavena čidlem PIR, které detekuje pohyb, a nočním čidlem CDS, které detekuje jas světla, takže se automaticky zapíná a vypíná, což přispívá k prodloužení životnosti lampy. Lampu lze přepnout do 3 různých režimů osvětlení, takže si můžete vybrat ten správný režim podle svých potřeb.

Celkově je solární lampa ideální volbou pro energeticky úsporné a bezpečné osvětlení vaší zahrady nebo dvora. Snadná instalace a vysoce kvalitní komponenty jsou zárukou, že získáte dlouhotrvající a spolehlivý výrobek, který splní vaše potřeby a očekávání.

 

Vlastnosti:

Snadná instalace

Délka (mm) 150 mm
Šířka (mm) 100 mm
Výška (mm) 55 mm

Materiál Plast
Vestavěná LED dioda
Výkon (W) 6 W
Napětí (V) 3,7 V
Světelný tok (lm) 60 lm
Úhel čidla PIR 120 stupňů

Integrovaná baterie 1200 mAh

Typ těsnosti: IP65

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  2 Ks
  Číslo článku
  holm6986
WebShop System