kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Hakutatz Chroma Key - Összecsukható háttér fekete/fehér 150cm x 200 cm

Hakutatz Chroma Key - Összecsukható háttér fekete/fehér 150cm x 200 cm
 • Hakutatz Chroma Key - Összecsukható háttér fekete/fehér 150cm x 200 cm
1 038 Kc
Sleva: 840 Kc
Začít: 01.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Skládací oboustranné pozadí Hakutatz Chromakey Black/White je skvělý nástroj, který uživatelům umožňuje snadno a efektivně odstranit pozadí při natáčení videí a pořizování fotografií. Díky oboustranné konstrukci si můžete vybrat mezi černým a bílým pozadím podle toho, které se lépe hodí pro konkrétní záběr.

 

Velikost a provedení: pozadí má rozměry 150 x 200 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro různé záběry. Tento výrobek vyrábí společnost Hakutatz.

 

Přenosné a kompaktní: po obvodu je našitý pružný napínací drát, který zajišťuje, že pozadí je naprosto rovné, bez záhybů a ideálně napnuté, a slouží také k rychlému složení pozadí na třetinu velikosti pro snadné přenášení v kompaktním rozměru, takže je ideální volbou pro fotografování a na cesty.

Odolný a nemačkavý: Hakutatz má v látce všitý odolný elastický napínací drát, díky čemuž je mimořádně odolný a dlouhotrvající. Bavlněný mušelínový podklad pozadí je odolný proti pomačkání, takže se záhyby časem přirozeně vyhladí.

Smyčky na zadní straně umožňují snadné připevnění ke stojanům nebo podpěrným rámům. Ocelový rám je samonosný a lze jej snadno opřít o zeď.

Pozadí je ideální pro tutoriály na YouTube, živé přenosy, videa TikTok, rozhovory, firemní snímky, portréty, produktové fotografie, pasové fotografie a další. Ideální pro videa a fotografie s digitálně vyměnitelným pozadím.

 

Další použití:

Pro streamování a hraní her: Ideální pro ty, kteří chtějí zajistit kvalitní stream a eliminovat hluk v pozadí.
Pro profesionální portrétní fotografie.
Práce z domova: Můžete jej použít pro důležité semináře nebo rozhovory, abyste dosáhli profesionálního vzhledu.

Skládací oboustranné pozadí Hakutatz Chromakey Black/White je všestranný a praktický nástroj pro kreativní tvorbu videí a fotografií. Díky kompaktnímu a snadno přenosnému designu jej můžete snadno použít kdekoli na cestách.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  140 Ks
  Číslo článku
  Holm5558
WebShop System