kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Konvertor K-mate iOS 3v1

Konvertor K-mate iOS 3v1
 • Konvertor K-mate iOS 3v1
 • Konvertor K-mate iOS 3v1
 • Konvertor K-mate iOS 3v1
388 Kc
Sleva: 307 Kc
Začít: 26.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Tento konvertor 3 v 1 je mimořádně praktický nástroj, který umožňuje připojit zařízení iOS k portům Type-C, HDMI a USB. Zařízení poskytuje vysokorychlostní přenos dat v rozsahu 14 MB/s až 16 MB/s.

Zařízení je ideální pro ty, jejichž zařízení se systémem iOS nemá port HDMI nebo Type-C nebo kteří potřebují připojení USB pro rychlý a snadný přenos dat. Zařízení poskytuje rychlé a stabilní datové připojení, takže uživatelé mohou snadno přenášet obrázky, videa a další soubory mezi zařízeními.

 

Digitální AV adaptér Lightning podporuje zrcadlení obsahu na obrazovce zařízení na televizor, monitor, projektor nebo jiný displej kompatibilní s rozhraním HDMI s rozlišením až 1080p. Na velké obrazovce může také vytvářet videofilmy, televizní pořady a nahraná videa. Poskytuje výjimečně čistý vizuální zážitek při super vysoké rychlosti pro každodenní život a práci.

Kombinuje výhody zařízení iOS s moderními technologiemi a je ideální pro ty, kteří chtějí optimalizovat výkon svého zařízení. Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů a je konstruováno tak, aby dlouho vydrželo a uživatelé si mohli užívat jeho výhod.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  147 Ks
  Číslo článku
  holm7015
WebShop System