kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Length Akumulátorová stříkací pistole 200W 700ml/min

Length Akumulátorová stříkací pistole 200W 700ml/min
 • Length Akumulátorová stříkací pistole 200W 700ml/min
 • Length Akumulátorová stříkací pistole 200W 700ml/min
1 976 Kc
Sleva: 1 406 Kc
Začít: 24.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Objevte novou generaci elektrických postřikovačů, které revolučním způsobem změní způsob malování v domácnosti i při profesionálních projektech. Tento vysoce kvalitní stříkací přístroj je vybaven 200W motorem, který zajišťuje hladké a rovnoměrné stříkání barvy při každém použití. Je schopen stříkat až 200 ml/min barvy, což vám umožní pracovat rychle a efektivně.

Vynikající funkcí stříkací pistole je nastavitelná regulace průtoku vzduchu a barvy, která umožňuje přesně ovládat množství barvy a rychlost stříkání, takže můžete přizpůsobit nanášení barvy na jakýkoli povrch.
Vzdálenost stříkání až 300 mm zajišťuje optimální vzdálenost mezi povrchem a stříkací tryskou pro co nejlepší pokrytí a rovnoměrné rozložení barvy.

Díky bezdrátovému provozu je postřikovač vysoce mobilní, takže není nutné pracovat v blízkosti elektrických zásuvek, takže se snadno dostanete do těžko přístupných míst, aniž by to bylo na úkor výkonu. Lehká ergonomická konstrukce zajišťuje, že můžete přístroj pohodlně používat po delší dobu, což snižuje únavu a zvyšuje efektivitu.

Ať už se jedná o renovaci nábytku, modernizaci interiéru nebo obnovu venkovních povrchů, elektrický postřikovač je ideálním nástrojem k provedení práce. Objevte, jak snadné a rychlé může být lakování s touto revoluční stříkací pistolí!

Hmotnost: 2,5 kg

 

Obsah balení:

1 stříkací pistole
1 baterie

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120914548
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  52 Ks
  Číslo článku
  holm7347
WebShop System