kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Nima Elektrický mlýnek na zrnkovou kávu , ořechů, bylin, máku a koření.

Nima Elektrický mlýnek na zrnkovou kávu , ořechů, bylin, máku a koření.
 • Nima Elektrický mlýnek na zrnkovou kávu , ořechů, bylin, máku a koření.
 • Nima Elektrický mlýnek na zrnkovou kávu , ořechů, bylin, máku a koření.
580 Kc
Sleva: 290 Kc
Začít: 22.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Nima Mixer Grinder Mini

Představujeme vám kompaktní a všestranný mlýnek Nima Mixer Grinder Mini, který je ideální volbou pro všechny druhy mletí.

Tento nerezový mlýnek na kávu, koření, ořechy, zrna a fazole je praktickým nákupem, který obohatí vaše kulinářské zážitky. Díky svému multifunkčnímu designu je tento malý domácí mlýnek na potraviny ideální pro použití v domácnosti a umožňuje snadné mletí různých ingrediencí.

Klíčové vlastnosti:

Průhledné víko: průhledné víko umožňuje sledovat proces mletí, ať už vyrábíte hrubý nebo jemný prášek. Je nejen praktické, ale také se snadno čistí. Navíc si můžete být jisti, že při mletí různých ingrediencí nedochází k přenosu barvy nebo zápachu.

Prostorově úsporný design: speciálně navržený mlýnek zabírá v kuchyni minimum místa, takže je ideálním doplňkem každého kulinářského pracoviště. Jeho tichý motor zajistí, že si ráno můžete připravit kávu, aniž byste rušili klidný spánek své rodiny.

Bezpečnost: u tohoto výrobku myslíme na vaši bezpečnost. Mlýnek mele zrna rychle, za 10-30 sekund, a jeho použití je bezpečné. Upozorňujeme však, že mlecí nádoba a základna motoru nejsou vodotěsné. K čištění používejte kartáček nebo suchý hadřík, abyste zachovali dlouhou životnost výrobku.

Specifikace produktu:

 • Hmotnost: 450 g
 • Rozměry (VxŠxH): 8 x 4 x 4 cm

Tím ovšem jeho použití nekončí! Koření můžete snadno a rychle rozemlít a pak se nechat naprosto okouzlit intenzitou chuti a vůně vašeho jídla. Můžete také nasekat ořechy a vychutnat si je s jogurtem nebo je použít při pečení.

Upozorňujeme, že barva skutečného výrobku se může lišit od barvy zobrazené na obrázcích v důsledku nastavení monitoru a světelných podmínek. Může se také vyskytnout drobný rozdíl ve velikosti (1-3 cm) způsobený ručním měřením.

Doplňte svou kuchyni o mlýnek Nima Mixer Grinder Mini a užívejte si pohodlí a všestrannosti, které přináší.

 

Příkon: 200 W

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120913695
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  142 Ks
  Číslo článku
  holm7273
WebShop System