kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Odstraňovač zvířecích chlupů

Odstraňovač zvířecích chlupů
 • Odstraňovač zvířecích chlupů
 • Odstraňovač zvířecích chlupů
 • Odstraňovač zvířecích chlupů
339 Kc
Sleva: 142 Kc
Začít: 16.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Milovníci všech čtyřnohých mazlíčků vědí, že chlupy jsou všude a dostat je z některých povrchů je někdy opravdový problém. Nemáte dobré zkušenosti s válečky a různými druhy kartáčů? Tento samočistící odstraňovač chlupů je skvělým řešením.

 

 

Extrémně lehké a praktické

Není třeba napájení, není třeba vyměňovat samočisticí válečky - s naším kartáčem se nemusíte starat o výměnu samočisticích válečků v rolích pásky. Vlákna použitá v naší roli jsou opakovaně použitelná a není třeba je vyměňovat

Opakovaně použitelný - je vybaven samočisticí nádobou. Jakmile jsou nečistoty z povrchu sesbírány, stačí nádobu na nečistoty otevřít a vyprázdnit. Pokud se povrch kartáče znečistí, použijte k jeho vyčištění měkký hadřík namočený ve vodě nebo syntetickém čisticím prostředku.

Snadné použití - k vyčištění nádoby na kotouč stačí provést několik pohybů zpět a dopředu, aby se zachytily zvířecí chlupy a žmolky.

Odstraňuje chlupy z jakéhokoli povrchu - je určen k čištění povrchů z jakéhokoli materiálu

Posouváním válečku tam a zpět můžete okamžitě odstranit a posbírat kočičí a psí chlupy hluboko usazené v pohovkách, gaučích, postelích, kobercích, dekách, peřinách a dalších.

Snadné použití

Pro zachycení zvířecích chlupů a srsti domácích mazlíčků v zásobníku válečku stačí provést několik pohybů tam a zpět.

Po zachycení nečistot z povrchu stačí nádobu na nečistoty otevřít a vyprázdnit. Pokud se povrch kartáče zašpiní, použijte k jeho vyčištění měkký hadřík namočený ve vodě nebo syntetickém čisticím prostředku.

Z technických důvodů není možné zvolit konkrétní barvu výrobku, objednávce bude přiřazena náhodná varianta podle skladové dostupnosti.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120911363
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  90 Ks
  Číslo článku
  holm4007
WebShop System