kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou

Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou
 • Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou
 • Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou
 • Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou
 • Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou
356 Kc
Sleva: 178 Kc
Začít: 14.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Vyzkoušejte speciální upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou, která vám umožní bezpečně a pohodlně cvičit v pohodlí domova. Pomůže vám udržet se v dobré kondici.

Praktická upevňovací tyč na cvičení je vhodná pro různé posilovací cviky, takže si zpevníte břicho, paže, ramena, nohy, hýždě, boky atd. Je vybavena třístupňovým nastavením výšky, které se přizpůsobí vašim potřebám.

Pohodlné používání umožňuje unikátní držák na nohy, který je tvořen pěnovými válečky, jež se dokonale přizpůsobí vašim chodidlům.

Spolehlivá cvičební upevňovací tyč je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, což zajišťuje její pevnost a odolnost. Silná přísavka ji drží stabilně na místě, takže můžete cvičit bezpečně.

S tímto cvičebním nástavcem můžete pohodlně cvičit nejen břicho, ale celé tělo, protože se hodí do každého domácího interiéru nebo domácí posilovny.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA

Tento držák na nohy vám umožní procvičovat břišní svaly a paže v pohodlí domova. Díky třístupňovému nastavení výšky si můžete držák nastavit přesně podle svých potřeb a přesně podle cviku, který chcete právě provádět.POHODLNÉ PROCVIČOVÁNÍ NEJEN BŘICHA A PAŽÍ

Vynikající cvičební nástavec s přísavkou je ideální pro procvičování břišních svalů, ale také pro procvičování celého těla: paží, ramen, nohou, hýždí, boků atd.

Při cvičení s cvičební tyčí s přísavkou budete mít výhodu pěnových válců, které zajišťují pohodlné a ergonomické cvičení. Užijete si tak skutečně pohodlné cvičení. Válečky se dokonale přizpůsobí vašim nohám, jsou příjemné na dotek, takže vám poskytnou pohodlí, které potřebujete pro efektivní trénink.

KVALITNÍ MATERIÁLY PRO DLOUHODOBÉ POUŽÍVÁNÍ

Tento jedinečný držák na nohy pro posilovací cvičení je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje jeho pevnost a odolnost. Navíc je lehký a kompaktní, takže jej můžete dobře skladovat a přenášet na jiné místo.

URČENO PRO RŮZNÉ ÚROVNĚ UŽIVATELŮ

Praktická upevňovací tyč pro cvičení břišních svalů s přísavkou je vhodná pro všechny, od pokročilých až po začátečníky. Velmi brzy najdete celou řadu cviků, které můžete s tímto skvělým přístrojem provádět. Určitě budete mít spoustu nápadů pro své cvičební sestavy.ŠIROKÝ VÝBĚR RŮZNÝCH CVIKŮ

Vynikající cvičební tyč s přísavkami je ideální pro procvičování břišních svalů, procvičování celého těla: paží, ramen, nohou, hýždí, boků atd.

Pevně přilne k požadovanému povrchu pomocí silné přísavky, která zajistí vaše nohy nebo ruce, a umožní vám provádět množství cviků.SILNÁ PŘÍSAVKA PRO STABILNÍ CVIČENÍ

Díky silné přísavce, která pevně přilne k podkladu, je zařízení stabilní a pro uživatele bezpečné. Při cvičení budete moci bezpečně zapřít nohy nebo ruce o tuto fixační tyč, což vám umožní provádět množství cviků.

 

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999571022991
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  25 Ks
  Číslo článku
  holm3336
WebShop System