kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Projektor W16 s dálkovým ovládáním

Projektor W16 s dálkovým ovládáním
 • Projektor W16 s dálkovým ovládáním
4 062 Kc
Sleva: 2 728 Kc
Začít: 27.05.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

5.0 Bluetooth: Pro vysokou kvalitu zvuku lze projektor připojit k audio zařízení přes Bluetooth.

 

 

Ochrana očí dětí: Projektor využívá technologii proti modrému světlu, která účinně filtruje modré světlo v rozsahu vlnových délek 415-455 nm, čímž snižuje podráždění očí modrým světlem a účinně chrání oči dětí.

 

 

Multifunkční připojení: projektor má rozhraní USB a vstupní rozhraní HDMI. Je kompatibilní s řadou zařízení, jako jsou počítače, herní konzole, pevné disky USB, reproduktory, digitální fotoaparáty a televizory.

 

 

Životnost lampy 50 000 hodin: lampa projektoru má životnost 50 000 hodin, což je desetkrát více než u běžných lamp, a vydrží až 34 let při 4 hodinách sledování denně.

 

 

Nastavení časového vypnutí: pokud při sledování filmu usnete, videoprojektor se automaticky vypne ve vámi nastaveném čase (až 4 hodiny). Energeticky úsporné řešení, které zabraňuje tomu, aby vás zvuk filmu znovu probudil.

 

 

Ruční zaostřování: neřešte projekční vzdálenost. Zaostření projektoru můžete ručně nastavit otáčením zaostřovacího kusu a získat tak ostrý obraz.

 

Funkce zoomu: pokud chcete zmenšit velikost obrazovky z pevné vzdálenosti, jednoduše použijte funkci "zmenšit velikost obrazovky" na dálkovém ovladači. Velikost obrazu lze nastavit od 100 % do 50 %, takže není nutné často nastavovat vzdálenost projektoru od velikosti plátna.

 

 

 

 

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120917600
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  38 Ks
  Číslo článku
  holm8457
WebShop System