kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Robiflex činkový set jednoručních činek se spojovacím tyčem pro obouruční činku 30 kg

Robiflex činkový set jednoručních činek se spojovacím tyčem pro obouruční činku 30 kg
 • Robiflex činkový set jednoručních činek se spojovacím tyčem pro obouruční činku 30 kg
2 381 Kc
Sleva: 1 637 Kc
Začít: 09.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

Kompletní sada dvou jednoručních činek a díky spojovací tyči můžete vytvořit obouruční činku o celkové hmotnosti 30 kilogramů.

Tato sada ručních činek váží celkem 30 kg. Sada obsahuje: 1 kovovou spojovací tyč, 4 závaží na činky o hmotnosti 2,75 kg, 4 závaží na činky o hmotnosti 2,5 kg, 4 závaží na činky o hmotnosti 2 kg, 4 hvězdicové bezpečnostní matice a 2 rukojeti.

Nastavitelná sada ručních činek 2 v 1: tato nastavitelná sada ručních činek obsahuje také spojovací tyč. Tu lze během několika sekund přeměnit na delší obouruční činku. Nastavitelné činky umožňují nastavit hmotnost ruční činky nebo tyče na požadované nastavení. Díky tomu můžete sadu ručních činek efektivně používat pro širokou škálu cviků, aniž byste museli kupovat více sad.

Hvězdicové matice: vylepšili jsme matice na sadě činek a vytvořili jsme na nich mnoho drážek, které zajišťují těsné utažení obou matic. Protiskluzová konstrukce je navržena tak, aby zabránila pádu kotoučů činek během tréninku a zajistila bezpečnější trénink.

Bezpečné rozložení zátěže: 17,7palcová (přibližně 45cm) kovová spojovací tyč je pokryta silnou vrstvou měkké pěny, která zabraňuje sklouznutí a absorbuje vlhkost a pot, takže trénink je pohodlnější a bezpečnější.

Díky systému nakládání a možnosti přepínání z jednoručních činek na obouruční je sada skutečně všestranným fitness nářadím, a proto je skvělým vybavením pro domácí posilovnu!

Delší tyč je pak zcela pokryta silnou vrstvou měkké pěny, aby byla manipulace s činkou co nejpohodlnější.

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120916047
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  9 Ks
  Číslo článku
  holm8308
WebShop System