kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


S8 Ultra Full Set Black

S8 Ultra Full Set Black
 • S8 Ultra Full Set Black
 • S8 Ultra Full Set Black
 • S8 Ultra Full Set Black
1 286 Kc
Sleva: 772 Kc
Začít: 26.05.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Představujeme nové chytré hodinky S8 Ultra Full Set Black -se 7 různými řemínky, které můžete kombinovat podle příležitosti, kam se chystáte ! Je to skvělé zařízení se spoustou zdravotních a fitness funkcí.

 

 • Volání přes Bluetooth
 • Sportovní režim
 • Notifikace
 • Zdravotní funkce

 

 

Design a zobrazení

Chytré hodinky mají plochý rámeček ze zinkové slitiny, což je předvídatelný rys modelů řady 8. Hodinky S8 Pro Max mají rozměry 46,0 mm x 31,50 mm x 9,65 mm, kovový rámeček, korunkové tlačítko a tlačítko ve tvaru pilulky na boku. Zařízení váží jen přibližně 51 gramů a dodává se s několika řemínky .

Má dotykový displej s vysokým rozlišením a 2,02palcový IPS LCD displej s rozlišením 240 x 280 pixelů, dobrou přesností barev a širokým pozorovacím úhlem. Má tenký černý rámeček a 2,5D ochranu z tvrzeného skla na horní straně.

Rám celého těla je kompaktní a plně vodotěsný s krytím IP68. Splňuje také denní hodnocení odolnosti proti vodě, stříkající vodě, dešti a prachu.

 

 

Hardware

Z hlediska technického vybavení jsou chytré hodinky vybaveny čipem Realtek RTL8762, který má nízkou spotřebu energie a vysoký výkon. Hodinky jsou rovněž vybaveny snímači HR, tlaku a SpO2. Disponují funkcí Bluetooth a baterií s kapacitou 200 mAh. Jak je vidět z hardwarové výbavy, chytré hodinky jsou vybaveny nejen základními, ale i pokročilými funkcemi.

 

Chytré hodinky jsou skvělou volbou pro sportovce, protože dokáží sledovat více sportů (běh, jízdu na kole, vzpírání, basketbal, tenis, volejbal a fotbal) Profesionální algoritmus pohybu a podpora více sportů vám umožní cvičit od chůze po běh, jízdu na kole a další sporty. Chytré hodinky sledují vaše kroky, dobu cvičení, spálené kalorie a srdeční tep, což vám umožní sledovat efektivitu tréninku a váš pokrok.

 

 

Telefonování přes Bluetooth a podpora hlasu

Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu v kombinaci s pokročilou technologií Bluetooth 4.0 podporují chytré hodinky volání přes Bluetooth. Uživatelé mohou telefonovat přímo na chytrých hodinkách, uživatelé mohou také přijímat telefonní hovory. Chytré hodinky podporují nahrávání hovorů, telefonní seznam a tlačítka pro vytáčení. Díky podpoře volání už nikdy nezmeškáte žádný hovor a nebudete muset vytahovat telefon z kapsy jen proto, abyste hovor přijali nebo vytočili.

 

Chytrá upozornění Push Reminder

Přijímejte textové zprávy nebo hovory s chytrými připomenutími. Přijímejte SMS nebo zprávy z aplikací. Chytré hodinky podporují Facebook a další služby.

 

Ďalšie funkcie dostupné na inteligentných hodinkách

Inteligentné hodinky S8 Ultra Full Set podporujú ovládanie hudby, budík, počasie, stopky, vyhľadávanie telefónu, časovač a predinštalované ciferníky.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120915453
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  15 Ks
  Číslo článku
  holm8135
WebShop System