kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Skládací fóliovník s policemi

 Skládací fóliovník s policemi
 • Skládací fóliovník s policemi
1 170 Kc
Sleva: 966 Kc
Začít: 08.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Mini mobilní fóliovník je kompaktní třípatrový skleník, který je ideální pro malé zahrady, terasy nebo dokonce balkony. Jeho rozměry 69 cm na šířku, 49 cm do hloubky a 125 cm na výšku umožňují, aby se snadno vešel do stísněných prostor a zároveň poskytl dostatek místa pro rostliny.

Tento fóliovník je ideální pro časné pěstování rostlin citlivých na chlad, jako jsou bylinky, květiny nebo zelenina. Police umožňují přehledné a prostorově úsporné skladování rostlin. Police lze snadno vyjmout a získat tak dostatek prostoru pro větší rostliny.

 

Fóliovník je vyroben z odolného plastu odolného proti UV záření, který chrání před škodlivými slunečními paprsky a zároveň poskytuje rostlinám potřebné světlo a teplo. Konstrukce je lehká a mobilní, takže ji lze v případě nepříznivého počasí snadno přemisťovat po zahradě nebo i do interiéru.

Mini mobilní fóliovník se snadno sestavuje a nevyžaduje žádné speciální dovednosti ani nářadí. Dveře skleníku se zavírají na zip a chrání rostliny před škůdci a povětrnostními vlivy.

Celkově je tento mini mobilní skleník ideální volbou pro ty, kteří chtějí pěstovat rostliny na malém prostoru efektivním a ekologickým způsobem.

Upozorňujeme, že květináče a květiny na obrázku nejsou součástí dodávky.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120916535
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  68 Ks
  Číslo článku
  holm8220
WebShop System