kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Tyrkysový digitální fotoaparát pro děti - 13 MP, 4x optický zoom

Tyrkysový digitální fotoaparát pro děti - 13 MP, 4x optický zoom
 • Tyrkysový digitální fotoaparát pro děti - 13 MP, 4x optický zoom
 • Tyrkysový digitální fotoaparát pro děti - 13 MP, 4x optický zoom
638 Kc
Sleva: 479 Kc
Začít: 17.04.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Pomozte svému dítěti dokonale zachytit nezapomenutelné okamžiky - tento speciální dětský fotoaparát určený pro děti předškolního věku jim umožní zachytit zážitky z vlastního pohledu a zároveň se formou hry naučit fotografovat.

 

 • Umožňuje dětem objevovat jejich kreativitu a svět kolem nich.
 • Díky několika funkcím zlepšuje inteligenci a představivost dětí.
 • Micro SD karta s kapacitou 32 GB poskytuje dostatek úložného prostoru pro tisíce fotografií a stovky videí.
 • Ekologické, netoxické materiály a zaoblené hrany pro bezpečnost dětí.
 • Lehký, přenosný a ideální na cesty nebo venkovní aktivity.
 • Děti mohou udělat své první krůčky ve fotografování a zažít radost a úspěch při pořizování snímků.

 

Velké úložiště: dětský fotoaparát má kartu micro SD o kapacitě 32 GB a lze na ni uložit tisíce fotografií nebo stovky videí. Děti mohou fotografovat po dlouhou dobu, aniž by musely přestat nahrávat snímky a rozšiřovat úložiště. Podpořte své děti, aby vyjádřily svou kreativitu a zachytily svět kolem sebe.

 

Výkonná baterie: při plném nabití může dětská kamera nepřetržitě nahrávat 3-4 hodiny. Přiložený kabel USB usnadňuje připojení dětské kamery k počítači nebo jinému zařízení s portem USB a její nabíjení.

 

1080P HD video: Digitální dětská kamera je vybavena záznamem videa v rozlišení 1080p HD, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu fotografií a videí. 2,0palcový HD IPS displej chrání oči dítěte. Děti mohou poznávat svět vlastníma očima, dokumentovat svět kolem sebe a uchovat si ty nejlepší vzpomínky.

Multifunkční mini fotoaparát pro děti: dětský fotoaparát má 15 zábavných snímků, 6 kouzelných filtrů, sériové snímání, 3 typy časosběrného snímání a 4x digitální zoom. Díky těmto funkcím je pořizování fotografií a videí pro děti ještě zábavnější a podporuje jejich kreativitu a inteligenci. Zábavné logické hry. Vestavěných 5 logických her podněcuje kreativitu a inteligenci dětí.

2

Videokamera s rozlišením 1080 HD je vybavena 2palcovou obrazovkou IPS s rozlišením 1080P a uživatelsky přívětivým rozhraním, které usnadňuje prohlížení fotografií a videí. Růžová barva je ideální pro dívky, modrá je ideální volbou pro chlapce.

3

Časované nahrávání: pomocí funkce časovaného nahrávání můžete zachytit výjimečné okamžiky z různých úhlů! Fotoaparát automaticky pořizuje snímky ve 2, 5 nebo 10sekundových intervalech, takže děti mají dostatek času usmívat se na fotoaparát nebo se pohybovat.

3

Má čtyřnásobný digitální zoom, který můžete snadno zvolit jednoduchým stisknutím a podržením tlačítek nahoru a dolů (0X-4X). Tato funkce umožňuje zachytit vzdálené krajiny zřetelněji a detailněji, přičemž různé úrovně zoomu mohou zachytit různé emoce a dojmy z téže scény. Díky tomu je fotografování ještě zajímavější a rozmanitější.

5

Logické hry: dětský fotoaparát obsahuje 5 různých her, jako jsou stealth hry, hry s krabicemi, hry s bludištěm, hádací hry a bojové hry. Tyto hry pomáhají dětem rozvíjet jejich mozek a inteligenci. Mohou se skvěle bavit při různých druzích zábavy s fotografováním a videohrami.

6

Náš dětský fotoaparát je speciálně navržen pro malé děti a snadno se používá, aby mohly zachytit nezapomenutelné okamžiky. Díky šňůrce se snadno přenáší a je ideální na cesty.

Náš dětský fotoaparát je speciálně navržen pro malé děti a snadno se používá, aby mohly zachytit nezapomenutelné okamžiky. Díky šňůrce se snadno přenáší a je ideální na cesty.

Specifikace:

Efektivní rozlišení fotografií: 13 MP
Optický zoom: 4

SET OBSAHUJE
Digitální fotoaparát pro děti
Přepravní poutko (náhodná barva)
microUSB nabíjecí kabel

Paměťová karta 32 GB

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120916351
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  140 Ks
  Číslo článku
  holm8341
WebShop System