kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Vnitřní bezpečnostní IP wifi kamera

Vnitřní bezpečnostní IP wifi kamera
 • Vnitřní bezpečnostní IP wifi kamera
 • Vnitřní bezpečnostní IP wifi kamera
715 Kc
Sleva: 510 Kc
Začít: 23.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Objevte naše nejnovější bezpečnostní řešení v podobě vysoce kvalitní bezdrátové domácí kamery s možností otáčení o 360 stupňů. Je ideální pro použití v interiéru a nabízí výjimečnou kvalitu obrazu a flexibilní možnosti monitorování interiéru.

 

Zařízení je vybaveno obrazovým snímačem s rozlišením 1080p, který poskytuje působivé rozlišení 1920*960 a úhel záběru 110°. 3,6palcový objektiv kamery dokáže rozpoznat jemné detaily i za zhoršených světelných podmínek. Díky funkci 5násobného zoomu můžete ještě více vylepšit detaily záběru, aby vám neunikla žádná informace.

Zařízení se připojuje k síti prostřednictvím WIFI a poskytuje rychlé a stabilní připojení. Úložiště má podobu paměťové karty , což umožňuje snadnou a bezpečnou správu dat.

 

Zařízení je vyrobeno z plastu ABS, je lehké a odolné a váží pouhých 0,249 kg. Má rozsah provozních teplot od -25 do 60 stupňů Celsia, takže je vhodný do nejrůznějších prostředí.

Zařízení je napájeno prostřednictvím zásuvky 3,7-5 V.

Díky funkci infračerveného nočního vidění dokáže detekovat pohyb až na vzdálenost 5 metrů, takže vám nic neunikne ani v té největší tmě.

 

Naše jedinečné bezpečnostní řešení obsahuje také funkci hlasitého interkomu, takže si můžete užívat pohodlí i bezpečí. Kamera ve stylu webové kamery přináší do vašeho domova nejnovější technologie.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120914777
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  54 Ks
  Číslo článku
  holm7397
WebShop System