kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Vyhřívané pletené rukavice

Vyhřívané pletené rukavice
 • Vyhřívané pletené rukavice
 • Vyhřívané pletené rukavice
890 Kc
Sleva: 445 Kc
Začít: 22.05.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Zapomeňte na studené ruce v zimních měsících s našimi vyhřívanými rukavicemi . Tyto rukavice mají speciální konečky prstů z vodivého materiálu, takže můžete snadno psát a používat myš, aniž byste si je museli sundávat. A měkká hřejivá podšívka poskytuje dodatečné pohodlí. Zimu si můžete užít s teplými a pohodlnými rukavicemi .

 

Snadná manipulace: Užijte si pohodlí těchto vyhřívaných rukavic při používání zařízení s dotykovou obrazovkou v chladném počasí. Jsou vyrobeny z vodivého materiálu a zajišťují kompatibilitu s chytrými telefony, tablety, dotykovými panely v autech a dalšími zařízeními.

Teplo a pohodlí: nenechte si zkazit den chladným počasím. Užijte si teplé a měkké vyhřívané rukavice USB z měkké, hřejivé podšívky a vysoce kvalitní akrylové a spandexové tkaniny. Zůstaňte v pohodlí a teple kdekoli a kdykoli.

Všestrannost. Jsou ideální pro různé činnosti, jako je psaní na klávesnici-práce na počítači, lyžování, jízda na kole, turistika a další. Jsou ideální pro vnitřní i venkovní akce včetně cestování.

 

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120916498
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  58 Ks
  Číslo článku
  holm8358
WebShop System