kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy

Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
 • Wrap Air Multifunkční Styler na vlasy
1 578 Kc
Sleva: 789 Kc
Začít: 28.02.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Airwrap představuje revoluci v péči o vlasy. Váš účes bude vždy vypadat úchvatně a profesionálně, ať už se chystáte na pohovor, důležitou pracovní schůzku nebo například na ples. Kulma vysuší vaše vlasy v jednom kroku a zároveň je natočí do nádherných loken. Vyberte si z široké nabídky nástavců podle toho, zda chcete větší nebo menší lokny, bohatší objem nebo uhlazený styl.

Inteligentní řízení teploty
Šetrný a zároveň efektivní provoz kulmy zajišťuje motor V9. Obsahuje turbínu se třinácti lopatkami, která se může otáčet rychlostí až 110 000 otáček za minutu a zajišťuje Coandův efekt. Proud vzduchu vlasy jemně přichytí k povrchu kartáče. Napodobuje tak techniku foukání, kterou používají kadeřníci. Inteligentní systém regulace teploty dokáže měřit teplotu vzduchu až 40krát za sekundu a zajišťuje, aby nepřekročila 150 °C, a nedošlo tak k poškození ani těch nejjemnějších vlasů.

 

Klíčové vlastnosti
Coanda efekt
Automatické navíjení vlasů na váleček
sušení a kulmování bez použití extrémních teplot
bohaté příslušenství
Vhodné pro různé typy vlasů

 

Kulma vám pomůže vysušit vlasy a vytvořit krásné lokny, aniž byste je poškodili horkým vzduchem.

 

Použití vzduchu
Kulma dokáže automaticky natáčet jednotlivé prameny na válci. Nemusíte ji tedy natáčet, celý proces trvá jen zlomek sekundy. Natáčení je šetrné, aby nedošlo k poškození vlasů.


Coanda efekt
Aerodynamický jev Coanda efekt slouží k zakřivení proudu procházejícího vzduchu. To umožňuje zachytit vlasy a navinout je na nástavec bez vaší pomoci.

Mimořádný objem
Přístroj vlasy nejen vysuší, ale dodá jim i krásné vlny a bohatý objem. Díky tvorbě loken pomocí vzduchu zůstávají vlasy dlouho nadýchané a objemné.

V pohodlí domova
Celý proces můžete zvládnout doma bez jakékoli pomoci. Prameny poháněné vzduchem napodobují techniku fénování, kterou používají profesionální kadeřníci a kadeřnice.

Bez extrémních teplot
Airwrap zpracovává mokré vlasy, které dokáže vysušit, aniž by teplota kulmy překročila 150 °C. Zařízení je proto vhodné pro různé typy vlasů, dokonce i pro jemné vlasy, kterým by hrozilo poškození vlivem horkého vzduchu.


 

Bohaté příslušenství
V balení naleznete celkem sedm doplňků, které vyhovují potřebám pro úpravu různých typů vlasů. K dispozici je 30mm nástavec pro tvorbu bohatých loken, 40mm nástavec pro větší lokny, tuhý a měkký uhlazovací kartáč pro dokonalý účes a kulatý kartáč pro dodání objemu zplihlým a krepatým vlasům. Najdete zde také nástavec pro předsušení, který snadno vysuší mokré vlasy a připraví je na následný styling, a čisticí kroužek pro rychlé a snadné čištění filtru.

Parametre
Typ kulmy teplovzdušná
Áno
Počet teplôt riadené senzormi
Príkon 1000 W
Nie
Počet nadstavcov 8
Áno
2.7 m
Rotačná kefa Nie
Cestovné puzdro Áno
Naparovanie Nie

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120903894
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  211 Ks
  Číslo článku
  holm6675
WebShop System