kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Záchranný náramek

Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
 • Záchranný náramek
1 428 Kc
Sleva: 714 Kc
Začít: 02.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Náramek je plastový náramek se zabudovaným vzduchovým polštářkem. Náramek má kovovou sponu, která zařízení upevňuje na zápěstí.

Konstrukce náramku počítá s přítomností zásobníku stlačeného vzduchu, který v případě nebezpečí naplní vzduchový polštář.

Ve složeném stavu je airbag velmi kompaktní, takže celé zařízení má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, takže se pohodlně používá při plavání.

Záchranný náramek je první osobní záchrana, která se nasadí na zápěstí. Zároveň svou účinností překonává mnoho jiných metod zabezpečení ve vodě. Pokud milujete outdoorové aktivity a nedokážete si představit svůj život bez vodních radovánek, pořiďte si právě teď záchranný plavecký náramek.Balení obsahuje 2 náplně.

 

 

 

Jak používat záchranný náramek
Záchranný modul je určen pro dospělé i děti, takže má univerzální velikost. Před vstupem do vody se bezpečně připevní na zápěstí. Při plavání náramek nezpůsobuje nepohodlí a na jeho přítomnost si vzpomenete až , v případě nebezpečí.

 

Pokud máte pocit, že potřebujete pomoc a nemůžete se sami dostat z vody, zatáhněte za kovovou páčku a aktivujte airbag. Během několika sekund se airbag naplní vzduchem a vytáhne vás na hladinu.

 

Během letních prázdnin je náramek nezbytný. Doporučuje se používat pro všechny rekreanty: dospělé i děti. Díky snadnému použití je náramek nepostradatelný, pokud jde o bezpečnost vašeho dítěte na vodě.

Pokud se profesionálně věnujete vodním sportům: surfování, potápění atd., budete potřebovat také bezpečnostní náramek. Koneckonců, nikdo není na vodě v bezpečí před nehodami.

Záchranný náramek je určen pro váhy do 110 kg, takže si můžete být jisti jeho spolehlivostí a pevností. Tento malý přístroj vám pomůže ve chvílích nebezpečí a možná vám zachrání život. Proto vám doporučujeme, abyste si náramek koupili .

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120908448
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  14 Ks
  Číslo článku
  holm9654
WebShop System