kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Zahradní solární svítidlo 4 ks

Zahradní solární svítidlo 4 ks
 • Zahradní solární svítidlo 4 ks
926 Kc
Sleva: 657 Kc
Začít: 02.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Objevte Solární zahradní svítidlo, jedinečné zahradní osvětlení se čtyřmi různými režimy: teplá bílá, 7 barev, blikání a barevné přechody. Díky těmto funkcím se osvětlení dokonale přizpůsobí náladě vaší zahrady, ať už se jedná o relaxační večer nebo pestrobarevnou zahradní párty. Solární zahradní svítidlo je navíc vybaveno dvěma typy svícení: teplou bílou a 7barevnou RGB změnou barev, aby byla vaše zahrada ještě barevnější a okouzlující.

 

 

 

Solární zahradní svítidlo je vybaveno vysokokapacitní baterií s kapacitou 1200 mAh, takže má dlouhou výdrž a může pracovat více než 30 hodin bez obav z vybití baterie. Automaticky se zapíná za soumraku a vypíná za svítání, takže jej nemusíte ovládat ručně. Díky vodotěsnosti IP65 ji můžete bez problémů používat i v dešti.

 

 

 

Solární zahradní osvětlení umožňuje vytvářet jedinečné barevné kombinace pro každé místo, takže můžete realizovat své vlastní individuální preference. A díky paměťové funkci můžete snadno zachovat původní nastavení pro příští zapnutí lampy po jejím vypnutí.

 

 

 

Kryt lampy je navržen tak, aby se dal snadno instalovat a demontovat, takže pokud chcete krásné světelné efekty, můžete jej jednoduše nainstalovat, nebo pokud dáváte přednost teplému osvětlení, můžete jej snadno odstranit.

 

Ideální volba pro zahrady, ploty, balkony, chodníky, schodiště atd. Součástí balení jsou šrouby potřebné k montáži, takže lampu můžete snadno upevnit a namontovat na držák. Lze ji také připevnit přímo pomocí oboustranné pásky, takže instalace je rychlá a snadná.

 

 

 

 

Vlastnosti:

 • Rozměry výrobku 12 x 6 x 6,5 cm; 760 g
 • Baterie 1 lithium-iontová baterie
 • Barva černá
 • Materiál Akrylonitrilbutadienstyren
 • Vodotěsnost IP65
 • Napájení: solární

Obsah balení:

 • 8 solárních zahradních světel
 • montážní šrouby + hmoždinka

 

 

 

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  145 Ks
  Číslo článku
  holm9004
WebShop System