kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Zařízení na podporu spánku-Přístroj s bílým šumem

Zařízení na podporu spánku-Přístroj s bílým šumem
 • Zařízení na podporu spánku-Přístroj s bílým šumem
 • Zařízení na podporu spánku-Přístroj s bílým šumem
 • Zařízení na podporu spánku-Přístroj s bílým šumem
910 Kc
Sleva: 635 Kc
Začít: 21.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Pokud trpíte poruchou spánku, moc dobře víte, že usínání je kritickým okamžikem. Ať už trpíte poruchou cirkadiánního rytmu (pokročilé, opožděné, nepravidelné) nebo nočním probouzením, usínání je choulostivá fáze, která může být náhle vyvedena z rovnováhy kvůli vnějším faktorům, jako jsou venkovní zvuky, nebo vnitřním faktorům, jako obsedantní myšlení a přemítání. Začnete být frustrovaní z toho, že nemůžete usnout, a zaměříte svou pozornost na to, co vás drží vzhůru. Tím se vytvoří začarovaný kruh, který zvýrazňuje vaši úzkost ze spánku.

Pomocník na usínání  si s tím zajisté poradí. Je vybaven 8 technikami, které zajistí zklidnění celého těla, jeho regeneraci a tím usnadní usínání. 


Co je bílý šum?
Bílý šum je nerušivý monotónní zvuk na pozadí, který přehluší ostatní zvuky. Pokud vás v noci probudí hluk, není na vině hluk samotný, ale změna hladiny hluku ve vašem okolí. Probuzením ze spánku tedy mozek reaguje na změnu intenzity nebo hlasitosti okolních zvuků.

Podstata bílého šumu
Všimli jste si někdy, že když usínáte v místnosti, kde je naprosté ticho, slyšíte každý zvuk v domě? Slyšíte tikot hodin ve vedlejší místnosti, auto projíždějící venku atd. Váš mozek všechny tyto zvuky zaznamenává a zpracovává. Pokaždé, když usínáte, vás mohou hlasitější zvuky probudit nebo ovlivnit a narušit váš spánek, i když vás například úplně neprobudí.

 

Můžete si pořídit přímý zvukový přístroj, který bude vydávat bílý šum po celou noc. Kombinace 24 uklidňujících zvuků včetně bílého šumu, ventilátoru, hromu, řeky, zpěvu ptáků, deště, letní noci, plamenů, hudby na spaní. Hlasitost si můžete nastavit podle svých představ. Časovač automatického vypnutí obsahuje možnosti 30, 60 a 90 minut. Zařízení je lehké a přenosné, takže bude ideální na cesty.

 

 

 

 

Nabízí 20 úrovní hlasitosti, od velmi nízké až po hlasitou, takže si můžete vybrat ideální hlasitost. Díky přesnému ovládání hlasitosti je ideální do dětského pokoje, domácností v blízkosti rušných ulic apod.

Po vytvoření příjemné atmosféry pro spánek pomocí bílého šumu si všimnete, že zvuky, které byste jinak slyšeli, nevnímáte a že se každé ráno probudíte mnohem odpočatější.

 

Páratlan HD térhatású hangzás
A mini hangszórókra számíthat – a hihetetlenül hangos és tiszta hangzás surround effektussal olyan légkört teremt, amelyre vágyott a kikapcsolódásra. Két hangszóróval rendelkezik.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120911806
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  37 Ks
  Číslo článku
  holm4048
WebShop System