kategorie
kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Červený dětský stan s motivem sovy

Červený dětský stan s motivem sovy
 • Červený dětský stan s motivem sovy
 • Červený dětský stan s motivem sovy
 • Červený dětský stan s motivem sovy
 • Červený dětský stan s motivem sovy
752 Kc
Sleva: 606 Kc
Začít: 18.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

Splňte dětské sny: každé dítě chce mít svou vlastní malou říši.Dětský stan je ideálním místem pro malé prince a princezny. Vaše dítě se může schovat do tohoto malého stanu, kde si může číst a ponořit se do světa fantazie, nebo ho využít jako prostor pro miniklub, kde si může hrát s kamarády, nebo je dokonce ideální pro odpočinek a zdřímnutí.

Vysoce kvalitní materiály a přiměřená velikost: dětské teepee je vyrobeno z přírodního a bezpečného bavlněného materiálu, je odolné, odnímatelné, lze jej prát v pračce nebo v ruce. Sloupek teepee je vyroben ze silného borovicového dřeva, neobsahuje chemické látky ani škodlivé pachy a je vybaven větracími okénky, takže rodiče mají na děti v teepee neustále přehled.

Rozměry: 120 cm x 120 cm x 140 cm.

Bavlněný hrací stan se snadno skládá, je kompaktní, snadno se skladuje a přepravuje, takže si tuto hračku můžete vzít kamkoli s sebou, například domů, na balkon, na zahradu, na terasu, na pláž nebo na piknik. Dětský hrací stan je navíc dodáván také s podložkou, na které mohou děti pohodlně sedět nebo ležet a číst si a hrát si.

Jedinečný design: Teepee má roztomilý kreslený design sovy, díky kterému si děti připadají jako v pohádce. Jasné barvy zvyšují pozornost dětí a podporují jejich samostatnost při zachování nevinnosti.

 • čas doručenia
  3-4 dny
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  318 Ks
  Číslo článku
  holm7222
WebShop System