kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Chytré hodinky T2pro, zlaté

Chytré hodinky T2pro, zlaté
 • Chytré hodinky T2pro, zlaté
 • Chytré hodinky T2pro, zlaté
 • Chytré hodinky T2pro, zlaté
 • Chytré hodinky T2pro, zlaté
 • Chytré hodinky T2pro, zlaté
1 300 Kc
Sleva: 650 Kc
Začít: 24.07.2024   Do vyprodání zásob!
farby:
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

S chytrými hodinkami T2 Pro máte vždy po ruce spolehlivého pomocníka, který vám dobře poslouží v mnoha různých situacích. Toto pokročilé zařízení nabízí celou řadu zdravotních pomůcek, včetně měření srdečního tepu, monitorování saturace krve kyslíkem nebo monitorování spánku atd.

 

Chytré hodinky mají kvalitní náramek ze silikagelu, který zaručuje pohodlné nošení po dlouhé hodiny. Je také mimořádně lehký, váží pouhých 35 gramů a nezatěžuje vaše zápěstí

 

Chytré hodinky T2pro nabízejí řadu užitečných funkcí. Hodinky se snadno připojují k operačním systémům iOS, podporují ovládání fotoaparátu k připojenému telefonu , krokoměr, sledování srdečního tepu, oznámení ze sociálních sítí, hovory přes Bluetooth a chytré upomínky. Díky této všestrannosti můžete být v kontaktu s důležitými informacemi a mít přehled o nejnovějších událostech.

 

 

 

Chytré hodinky T2pro jsou mírně voděodolné, takže je můžete nosit i za deštivého počasí nebo při sportovních aktivitách. Displej IPS poskytuje jasný a ostrý obraz pro snadné čtení informací a pouzdro ze slitiny titanu nabízí bezpečnou ochranu hodinek.

 

Hodinky se snadno používají, stačí je aktivovat jedním dotykem. Proces nabíjení je rychlý a snadný, protože využívá magnetický režim nabíjení.

 

 

Chytré hodinky T2pro jsou ideální volbou pro lidi, kteří chtějí sledovat svůj aktivní životní styl a mít přehled o nejdůležitějších informacích. Kupte si je nyní a objevte výhody a funkce, které tyto chytré hodinky nabízejí!

 

Průměr: 28 mm

 

Chytré hodinky T2pro se dodávají s barevnou krabičkou obsahující hodinky, řemínek a nabíjecí kabel.

Vezměte prosím na vědomí, že chytrý náramek neslouží jako zdravotnický prostředek.Jeho údaje jsou pouze informativní. "O svém zdravotním stavu se prosím poraďte se svým lékařem.

 

 

Vyhrazujeme si právo, že barevné odstíny výrobků se mohou někdy lišit od vyobrazení na webových stránkách.

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120912964
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  26 Ks
  Číslo článku
  holm7197
WebShop System