kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Inteligentné hodinky S8 Pro-bílé

844 Kc
Sleva: 422 Kc
Začít: 25.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

 

 

Představujeme další novinku na trhu, chytré hodinky S8 Pro. Jedná se o vynikající zařízení s řadou zdravotních a sportovních funkcí, včetně vestavěné podpory GPS.

 

 • Volání přes Bluetooth
 • Podpora GPS ve sportovním režimu
 • Přijímání notifikací
 • Sledování zdravotního stavu
 • Měření vašich fyzických aktivit
 • jsou pohodlné, vhodné i k běžnému každodennímu nošení.

 

 

Displej intuitivně zobrazuje vše, co potřebujete vědět.

Chytré hodinky mají plochý rámeček ze zinkové slitiny, což je předpokládaný design modelů řady 8. Rozměry hodinek S8 Pro Max jsou 46,0 mm x 31,50 mm x 9,65 mm, s kovovým rámečkem, korunkou a tlačítkem na boku. Zařízení váží jen asi 51 gramů a dodává se se sportovním řemínkem.

 

Má 2,02palcový dotykový displej IPS LCD s vysokým rozlišením. Má rozlišení 240 x 280 pixelů, dobrou přesnost barev a široký pozorovací úhel. Má tenký černý rámeček a 2,5D tvrzené sklo na horní straně.

Je celorámový, kompaktní a plně vodotěsný s krytím IP68. Splňuje denní stupeň odolnosti proti vodě a je také odolný proti stříkající vodě, dešti a prachu.

 

 

Operační systém
Pokud jde o operační systém, chytré hodinky používají čip Realtek RTL8762, který má nízkou spotřebu energie a vysoký výkon. Hodinky mají také snímače HR, tlaku a SpO2. Disponují funkcí Bluetooth pro volání a baterií s kapacitou 200 mAh a pohotovostní dobou 15-20 dní. Jak je vidět z hardwarové výbavy, chytré hodinky jsou vybaveny nejen základními, ale i pokročilými funkcemi.

 

 

Chytré hodinky jsou skvělou volbou pro sportovce, protože díky vestavěnému sledování GPS mohou sledovat více sportovních aktivit. Profesionální pohybový algoritmus chytrých hodinek a podpora více sportů vám umožní cvičit od chůze přes běh, badminton, jízdu na kole, švihadlo až po jógu. Chytré hodinky sledují kroky, dobu cvičení, spotřebu kalorií a srdeční tep, což nám umožňuje sledovat efektivitu tréninku a náš pokrok.

 

 

Telefonování přes Bluetooth a podpora hlasových služeb

Chytré hodinky s vestavěným reproduktorem a mikrofonem ve spojení s pokročilou technologií Bluetooth 5.2 podporují volání přes Bluetooth. Uživatelé mohou telefonovat přímo na hodinkách , mohou také přijímat telefonní hovory. Chytré hodinky podporují funkce telefonního seznamu, záznamu hovorů a vytáčení. Díky podpoře volání už nikdy nezmeškáte žádný hovor a nebudete muset vytahovat telefon z kapsy jen proto, abyste hovor přijali nebo uskutečnili.

 

Chytrá upozornění Push Reminder

Přijímejte textové zprávy nebo hovory pomocí notifikací. Chytré hodinky podporují QQ, WeChat, Facebook a další.

 

Další funkce dostupné na chytrých hodinkách

Chytré hodinky S8 Pro Max podporují ovládání hudby, budík, počasí, stopky, vyhledávání telefonu, časovač a předinstalované ciferníky.

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120910793
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  176 Ks
  Číslo článku
  holm3948
WebShop System