kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Modré herní křeslo Likeregal 920 s podnožkou a podsvícením RGB

Modré herní křeslo Likeregal 920 s podnožkou a podsvícením RGB
 • Modré herní křeslo Likeregal 920 s podnožkou a podsvícením RGB
 • Modré herní křeslo Likeregal 920 s podnožkou a podsvícením RGB
5 380 Kc
Sleva: 3 930 Kc
Začít: 25.07.2024   Do vyprodání zásob!
farby:
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Maximální pohodlí a "Cool" funkce

 

Profesionální herní židle Likeregal 920 díky mnoha funkcím a designu výrazně zlepší váš herní nebo pracovní výkon a pohodlí při dlouhodobém sezení u počítače. Díky vhodně tvarované opěrce hlavy a bederní opěrce zajišťuje tato židle správné držení těla při sezení. Bederní opěrka pomáhá zlepšit držení těla ,opěrka nohou slouží k dalšímu zvýšení pohodlí. Napájení probíhá přes rozhraní USB pomocí kabelu.

 

 

 

Pohodlí a relaxace

Tato profesionální herní židle má podnožku, kterou lze vysunout zespodu židle, takže nesedíte jen v naprostém pohodlí. Ergonomicky navržený výrobek je vybaven 360stupňovou rotací, nastavitelnou výškou, nastavitelnou opěrkou hlavy, nastavením sklonu v rozmezí 90-150 stupňů a lze jej uzamknout a použít jako lůžko pro krátké zdřímnutí.Toto polohovací křeslo poskytuje nejpohodlnější zážitek, ať už jej používáte v kanceláři nebo při hraní her, pohodlný pocit zdvojnásobuje naši efektivitu.

 

 

 

 

Materiál

Má měkkou výplň a kvalitní potah z PU kůže.Nosnou konstrukci sedáku a opěráku tvoří pevný a kvalitní rám, který zajišťuje dlouhou životnost křesla, ale také vaše pohodlí. Podstavec a područky jsou vyrobeny z plastu. Široké opěradlo poskytuje lepší oporu. Poprvé je židle vybavena nejnovějším vylepšeným designem posuvných područek. Díky třem pevným nastavitelným bodům je opora silnější. Ať už sedíte, nebo ležíte, vaše paže jsou vždy dokonale podepřené.

Zabezpečení

Základna je vyrobena z kovaného rámu z vysoce kvalitní oceli s mimořádnou nosností. Snadno unese dospělé osoby o hmotnosti až 115 kg. Dvě ovládací tyče zajišťují bezpečné a stabilní zvedání sedadla a nastavení úhlu opěradla. Stabilitu židle zajišťuje zesílený opěrný rám.

 

 

Parametry:

 

výška: 125-133 cm
šířka: 57 cm
hloubka: 50 cm
hmotnost:16 kg
ovladač pro RGB funkci

 

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  VOLITEĽNÉ EXTRA FUNKCIE
  podsvícením RGB
  EAN
  5999120908028
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  112 Ks
  Číslo článku
  holm6911
WebShop System