kategorie
Platební řešení
Zpravodaj
Nejoblíbenější produkty
Nejoblíbenější produkty
Detaily produktu


Ultra watch oranžové

Ultra watch oranžové
 • Ultra watch oranžové
 • Ultra watch oranžové
 • Ultra watch oranžové
 • Ultra watch oranžové
 • Ultra watch oranžové
1 080 Kc
Sleva: 540 Kc
Začít: 23.07.2024   Do vyprodání zásob!
Nechci další služby.
Spropitné +20 Kc
Spropitné +40 Kc
Spropitné +70 Kc
Ks Koupit Koupit

Přepravní náklady až 0 / 70 Kc!

Zaručujeme všechny produkty.

Rychlá dodací lhůta! (1-5 pracovních dnů).

Návod k použití v češtině.


Zaplaťte za svou objednávku způsobem, který vám nejlépe vyhovuje.
Platit můžete kartou nebo na dobírku!

Hodinky Ultra podporují volání přes Bluetooth a ovládání přístupu přes NFC. Jedná se o chytré hodinky s fitness funkcemi, které jsou vybaveny 2,13palcovým velkým čtvercovým IPS displejem a řadou funkcí včetně monitoru srdečního tepu, monitoru kyslíku v krvi, multisportovních režimů, voděodolnosti IP68 atd.

 

 

Jak můžete vidět na obrázku výše, tyto nové chytré hodinky jsou elegantní, stylové a módní a sluší mužům i ženám. Měří 49*44*14,4 mm a váží přibližně 55 g. Na pravé straně jsou tři tlačítka. Zadní strana zařízení má typickou konfiguraci - magnetické kontakty pro nabíjení a snímač srdečního tepu.

 

 

 

 

Zobrazení: tyto chytré hodinky Ultra watch mají 2,12palcový velký dotykový displej IPS se zakřiveným 2,5D sklem a rozlišením 400*417 pixelů.Řemínek je vyroben ze silikonu.

 

 

Jedná se o vodotěsné chytré hodinky s krytím IP68, což znamená, že je můžete nosit i při mytí rukou nebo v deštivých dnech. Má snímač srdečního tepu, který shromažďuje údaje o srdečním tepu po dobu 24 hodin. Tyto chytré hodinky vám také pomohou regulovat spánek díky kompletnímu monitoru spánku. Má také krokoměr a umožňuje kontrolovat a odhadovat množství kalorií spálených během dne..

 

 

 

 

Kromě výše uvedených funkcí jsou chytré hodinky vybaveny reproduktorem a mikrofonem, které umožňují uskutečňovat hovory přímo prostřednictvím chytrých hodinek. Mezi další funkce patří: měřič kyslíku v krvi, měřič krevního tlaku, kontrola přístupu pomocí NFC, připomínka pohybu, několik sportovních režimů, počasí, vyhledávání telefonu, Bluetooth atd. Toto zařízení má kapacitu baterie 320 mAh, 3-4 dny běžného používání a 7 dní v pohotovostním režimu.

 

 

 

Vlastnosti:

celková velikost hodinového rámečku: 46*40*12
Hmotnost: 55 g
Displej: IPS
Velikost obrazovky: 2,12 palce
Rozlišení obrazovky: 400*417 pixelů
Kompatibilita se systémy Android a IOS
Silikonový řemínek
Kapacita baterie 320 mAh

Vlastnosti:

Volání přes Bluetooth
Připomenutí pohybu
Monitor spánku
Alarm
Barometr
Nastavení jasu
Snímač pulsu
Senzor G
Bluetooth V5.0
Reproduktor
Mikrofon
Režim Multi-sport
Monitor srdečního tepu
Monitor Hydroxycarb
Monitor krevního tlaku
Vodotěsnost IP68
Název aplikace WearFit Pro

 

 

 

Upozorňujeme, že obrázky a údaje produktov na našich webových stránkach sú iba ilustratívne a informatívne, čo znamená, že nepredstavujú záväzný popis vlastností produktov (napr. skutočná farba sa môže nepatrne líšiť, atď).Obrázky a technické špecifikácie poskytuje náš dodávateľ - výrobca a môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Obrázky majú len informatívny charakter.

 • farby
  čas doručenia
  3-4 dny
  EAN
  5999120910755
  Hiány
  Vezměte prosím na vědomí, že i přes naše nejlepší úsilí nemůžeme zaručit, že zveřejněné informace a obrázky jsou bez závad a chyb a nemohou vést k právním nárokům. Nepřijímáme žádnou odpovědnost za případné chyby.
  Skladem
  29 Ks
  Číslo článku
  holm3944
WebShop System